Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Kalıp > Tüm Kalıp Haberleri

ADDIT3D – İspanya’da Düzenlenecek İlk  Uluslararası 3D ve Aditif İmalat Fuarı

Haberle ilgili fotoğraflar

ADDIT3D – İspanya’da Düzenlenecek İlk Uluslararası 3D ve Aditif İmalat Fuarı

Bilbao Exhibition Centre ve Addimat (İspanya 3D ve Aditif İmalatçılar Derneği) iş birliğiyle İspanya’nın ilk 3D ve Aditif İmalat fuarı gerçekleştiriliyor. 

Mayıs 2016’da planlanan ve özellikle sektör profesyonellerine hitap edecek bu organizasyon gelişmiş üretim konusunda da önemli bir adım niteliği taşımakta. ADDIT3D, sektörle ilgili birçok soruya güncel cevapların bulunacağı ve referans olarak alınacağı eşsiz bir ortam sunacak. Etkili bir program olması için organizatörler sektörün çok yönlü ele alındığı farklı panel ve etkinlikler düzenlemekte. Gerek katılımcıların gerekse ziyaretçilerin fuardan maksimum faydalanması için her türlü ayrıntı düşünülüyor.Yeni ürünlerde daha kısa tedarik süreleri, ağırlıkları ve maliyetleri düşürme, tasarımda daha çok esneklik, sektörler arası etkileri ve daha çok görevi aynı anda yapma yeteneği gibi ana başlıklar fuarda öne çıkacak konular arasında. ADDIT3D ayrıca sistem ve makina, ham madde (pudra, filament gibi), arge, endüstriyel uygulama (uzay-otomobil teknolojileri, ışık, makina mühendisliği, kalıp ve prototip imalatı, medical teknoloji gibi), sarf malzeme, hizmet, yazılım (simülasyon, makina kontrol, CAD/CAM gibi) tarayıcı üreticileri, eğitim verenler, dernekler ve medya için özel teşhir alanları sunacak. Bu yeni fuar, BIEMH16 (Takım Tezgahı Fuarı) ile 30 Mayıs-4 Haziran 2016 tarihlerinde paralel düzenlenecek ve birlikte Endüstri 4.0 ana başlığı altında yeni üretim teknolojilerine, tüm kademelerde yeni sinerji ve fırsatlara odaklanacak. BIEMH’in önceki yıllarında 3D ve aditif imalat için küçük alanlar ayrılmıştı ve ziyaretçilerden tam not alarak büyük ilgi görmüştü.

BILBAO EXHIBITION CENTRE (BEC) hakkında;

BEC, tasarım ve tesisleriyle dünyanın en modern fuar ve sergi alanlarından biridir. Yenilikçi ve kullanışlı tasarımı sayesinde, takvimindeki sayısız etkinliklere çok rahat bir şekilde ev sahipliği yaparak tüm kullanıcıların maksimum beğenisini toplar. 18 metre ortalama tavan yüksekliğiyle hiç duvarı ve engeli olmayacak şekilde inşa edilmiştir. 6 adet salona yayılan toplam 150,000 m2’lik sergi alanında stantlar kolay bir şekilde kurulur ve sökülür. Ayrıca, 20,000 kişi kapasiteli çok amaçlı BIZKAIA ARENA’sı, 18,000 m2’lik BEC CONVENCIONES kongre merkezi ve 4,000 araçlık otoparkı gibi eşsiz özellikler daha sunuyor. Çok yönlü, esnek ve yüksek kapasiteli tesisleriyle BEC, küçük çaplı toplantılardan binlerce davetlisi olan etkinliklere kadar her organizasyon için tercih edilen ayrıcalıklı bir buluşma yeri olarak kabul ediliyor.

Haberin Kaynağı : Feustel Fairs & Travel


13.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş