Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Isıtma-Soğutma-Havalandırma > Tüm Isıtma-Soğutma-Havalandırma Haberleri

FAKİR’DEN SOĞUK GÜNLERDE ISITAN ÖNERİLER

Haberle ilgili fotoğraflar

FAKİR’DEN SOĞUK GÜNLERDE ISITAN ÖNERİLER

Fakir Hausgeräte, RH-12 Halojenli Yağlı Radyatör ve RF-11 Turbo Yağlı Radyatör ile soğuk havalarda sıcak ortamlar yaratıyor.


 Elektrikli ev aletlerinde üstün teknoloji ve yüksek ürün kalitesinden ödün vermeyen Fakir Hausgeräte, kış mevsiminin kendini hissettirmeye başladığı bugünlerde son teknoloji ısıtıcılarıyla evleri ısıtıyor. Fakir Hausgeräte’nin RH-12 Halojenli Yağlı Radyatör ve RF-11 Turbo Yağlı Radyatör ısıtıcıları petek sayısı az olan veya elektrikli ısıtıcıların yetmediği mekanlara ısıyı eşit miktarda dağıtarak, soğuk havayı dışarıda bırakıyor.

 12 dilimli RH-12 halojenli yağlı radyatör, 2800 watt gücünde olup halojen tüpü sayesinde ortam sıcaklığını kısa sürede artırma özelliğine sahip. 11 dilimli yağlı radyatör RF-11 Turbo ise 2500 watt gücüyle ortamı ideal sıcaklığına ulaştırırken, elbise askılığı ile eşyalarınızı da kurutuyor.

 Fakir yağlı radyatörler ısı ayarlı termostatı sayesinde elektrik tasarrufu sağlayıp, bulunduğu mekanın her noktasını eşit oranda ısıtıyor. Aşırı ısınma koruma sistemi, devrilme durumlarına karşı elektrik kesme özelliği güvenli kullanım sağlıyor. Radyatörlerde kullanılan çevre korumalı yağın hiçbir yan etkisi bulunmazken, düşük ses seviyesiyle evlerde gürültü kirliliğine sebep olmuyor. Fakir RH-12 Halojenli Yağlı Radyatör ve RF-11 Turbo Radyatör şık ve ergonomik tasarımıyla gereksiz yer kaplamıyor ve tekerlekleri sayesinde kolayca istenilen yere hareket ettirilebiliyor.

Haberin Kaynağı : MARKAEVİ

Editör : MEHMET CAN
07.11.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş