Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Isıtma-Soğutma-Havalandırma > Tüm Isıtma-Soğutma-Havalandırma Haberleri

Arçelik Kombi İle Hem Isının Hem Tasarruf Edin

Haberle ilgili fotoğraflar

Arçelik Kombi İle Hem Isının Hem Tasarruf Edin

Arçelik, birbirinden üstün özellikli kombi ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Isınırken tasarruf da sağlayan Arçelik kombiler çok özel seçenek ve avantajlarla tüketicileri bekliyor.

Arçelik tüketicilere kombi ile birlikte 300 TL değerindeki kombi keşif hizmeti, ürün nakliye hizmeti, eski kombinin demontaj hizmeti, kombi montaj seti ve kombi montajını ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca Arçelik kombi sahiplerine 4 yıl ek garanti süresi ve bu süre içinde 4 adet yıllık bakım hizmeti de hediye ediliyor.

4 yıldız enerji verimliliği sınıfında bulunan Arçelik DGK Y 20 PRMX LCD kombi LCD kontrol paneliyle son derece kolay kullanım imkanı sunuyor. Kısmi yük ve 40-30 test koşullarında yüzde 109 verimli olan Arçelik kombi Hava-Gaz ön karışımı ile tüm çalışma aralıklarında yüksek verim sağlıyor. 10 °C sıcak su hassasiyeti bulunan ürün paslanmaz çelik brülör grubunda yer alıyor.

3 yıldız enerji verimliliği sunan Arçelik DGK 20 EK LCD kombi ise kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplamasıyla dikkat çekiyor. LCD kontrol paneliyle kolay kullanım imkanı sunan Arçelik kombi arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam ediyor. Geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlayan ürün, kontrol paneline taşınmış olan su basınç göstergesi ile de kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Haberin Kaynağı : LOBBY PR


08.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş