Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Gıda > Tüm Gıda Haberleri

Gıda 360, Sektör Profesyonelleriyle EDT EXPO’da Buluşacak

Haberle ilgili fotoğraflar

Gıda 360, Sektör Profesyonelleriyle EDT EXPO’da Buluşacak

Ev dışı tüketim sektörünün öncü ismi Gıda 360, 23-26 Mart tarihleri arasında düzenlenecek EDT EXPO’da oteller, kafeler, restoranlar ve catering firmaları gibi ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren profesyonellere tedarik zincirinin tüm adımlarında verdiği üstün kalitede hizmeti tanıtacak.

BTA bünyesinde yer alan ev dışı tüketim sektörünün yenilikçi şirketi Gıda 360, 23-26 Mart tarihleri arasında düzenlenecek EDT EXPO 2016 - Ev Dışı Tüketim - Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşacak. Gıda 360, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Türkiye'de tek, Avrasya’nın da en büyük ev dışı tüketim fuarı olma özelliğini taşıyan EDT EXPO’da tedarik zincirinin tüm adımlarında verdiği üstün kalitede hizmeti tanıtacak.

Sürdürülebilir büyümeyle Türkiye’nin pek çok noktasına 360 derece hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten Gıda 360 Genel Müdürü Deniz Cebeci, “Otel, restoran, kafe ve catering firmaları için hayati bir hizmet sunuyoruz. Dinamik bir ekiple, coşkuyla hizmet verme gayretindeyiz. Amacımız potansiyel müşterilerimize de sunabileceklerimizi anlatmak. Gıda 360 olarak BTA’nın sektördeki 15 yıllık deneyimiyle fark yaratıyoruz” dedi.

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da gerçekleştirilecek fuarda Gıda 360, 7. Salon A06 no’lu stantta yer alacak. Fuar sırasında, kaliteli hizmet anlayışını anlatmayı hedefleyen Gıda 360, ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatabilmek için bir de sürpriz hazırladı. Son günlerin sevilen oyuncusu Onur Büyüktopçu, fuarın son günü olan 26 Mart’ta, 13:00-15:00 saatleri arasında Gıda 360 standında ziyaretçilere makarna pişirecek.

Gıda 360, “her şey tek seferde, tek fatura ve tek tedarikçiyle” anlayışıyla planlama, tedarik, ithalat ve ihracat, dağıtım, danışmanlık alanlarında hizmet veriyor. Gıda 360, oteller, kafeler, restoranlar ve catering firmaları gibi sektör oyuncularına tedarikten lojistiğe, hammaddeden tüketiciye sunulan servise tüm süreçlerde tek bir noktadan ulaşma kolaylığı sunuyor. Gıda 360’ın tedarik zincirinin en önemli özellikleri arasında markaların stoklarını gerçek zamanlı takip etme ve doğru zamanda, ihtiyaç duyulan kadar tedarik etmeyi sağlayan “depo yönetimi sistemi”nin bulunması yer alıyor.


Gıda 360 hakkında:
Ana faaliyet alanı ev dışı tüketim olan Gıda 360, catering firmalarına, kafe ve restoranlara, otellere, kısacası ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren markalara, tedarik zincirinin tüm adımlarında tam zamanında ve üstün kalitede hizmet sunan bir çözüm ortağı olmak için 2014 yılında kuruldu. “Her şey tek seferde, tek fatura ve tek tedarikçiyle” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Gıda 360, planlamadan üretime, tedarikten lojistiğe kadar, ev dışı tüketim sektöründe hizmet veren firmaların ihtiyaç duyabileceği tüm servisleri bütünleşik olarak sunuyor. Bugün Gıda 360, 170 personeliyle 7 farklı ülkede 700 farklı tedarikçiden 5 bin farklı ürünü alıyor, müşterilerinin 3 bin farklı teslimat noktasına 7/24 teslim ediyor. Gıda 360 ayrıca, lojistik danışmanlığı, satın alma ve tedarik danışmanlığı, kalite danışmanlığı hizmetleri de veriyor.

BTA Food and Services Group hakkında:
TAV Havalimanları’na bağlı olarak Türkiye, Gürcistan, Makedonya, Tunus, Umman, Letonya ve Suudi Arabistan’da toplam 15 havalimanında, İstanbul Deniz Otobüsleri’nde ve Maslak’taki yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi UNIQ İstanbul’da uluslararası standartlarda yiyecek içecek hizmeti sunan BTA Food and Services Group, 1999 yılında kuruldu. Havalimanlarında, İstanbul Deniz Otobüsleri’nde ve UNIQ İstanbul’da yaklaşık 500 aşçısıyla günde yaklaşık 100 bin yolcuyu ağırlayan BTA, dünya mutfaklarının zengin menü seçeneklerini konuklarına sunuyor. BTA, havalimanlarında, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) iskeleleri, arabalı vapur ve feribotlarında ve UNIQ İstanbul’da yaklaşık 50 bin metrekare alanda konseptini kendi yarattığı ya da alt işletmesi olarak yönettiği markalarla hizmet veriyor. BTA, havalimanları, İDO ve UNIQ İstanbul’da 260’ı aşan noktada kafe ve restoran işletiyor. BTA tarafından 2006 yılında kurulan ve 2014’te 5 milyon avro yatırımla büyütülen unlu mamul üretim tesisi Cakes & Bakes ise bugün ayda 5 milyon adet üretim hacmiyle içlerinde dünyaca ünlü fast-food ve kahve zincirlerinin de bulunduğu pek çok firmanın unlu mamul, pastacılık, sandviç ve hazır yemek ürünlerini tedarik ediyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda 2004’ten bu yana Türkiye’nin ilk havalimanı oteli TAV Airport Hotel’in işletmesini yürüten BTA, 2014 yılında da ikinci otelini İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda açtı. BTA, hizmet kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle de güvence altına almış bulunuyor. BTA, Gıda 360 ile de İstanbul’da ev dışı tüketim sektörü oyuncularına, sektörün en önemli ihtiyacı olan, tek merkezli yaklaşımla hizmet sunuyor. İş modelini ‘’her şey tek seferde, tek fatura ve tek tedarikçiyle” anlayışı üzerine kuran Gıda 360, oteller, kafeler, restoranlar ve catering firmaları gibi sektör oyuncularının gıdaya dair tüm ihtiyaçlarını mükemmel müşteri hizmeti odağıyla tek noktadan karşılıyor.

Haberin Kaynağı : contactplus


23.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş