Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

Penta Teknoloji’ye Intel’den İnovasyon Ödülü

Etiketler

penta teknoloji

Penta Teknoloji’ye Intel’den İnovasyon Ödülü

Penta Teknoloji Intel Etkin Dağıtıcı Konferansı’nda İnovasyon kategorisinde ‘’Entegre Eğitim Çözümlerini İlk Olarak Pazara Sunan Dağıtıcı’’ olarak ödüle layık görüldü. Konferanstan ödülle dönen tek Türk firması “Penta Teknoloji” oldu.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji dağıtıcılarından Penta Teknoloji, Intel’in Avrupa, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Bölgesi’nden toplam 32 dağıtıcının katılımıyla Roma’da gerçekleştirilen Intel Etkin Dağıtıcı Konferansı’ndan (Intel Distributor Enabling Conference) Türkiye’ye ödülle döndü.

Intel META Bölgesi’nde farklı kategorilerde toplam 9 ödülün dağıtıldığı ödül töreninde, Penta Teknoloji İnovasyon kategorisinde ‘’Entegre Eğitim Çözümlerini İlk Olarak Pazara Sunan Dağıtıcı’’ olarak ödüle layık görüldü. Penta Teknoloji, söz konusu etkinlikten evine ödülle dönen tek Türk şirketi oldu.

Penta Volume Grubu Satış Pazarlama Direktörü Fatih Erünsal ödülle ilgili olarak “Penta olarak klasik bir dağıtıcı anlayışındansa katma değer sağlayan, fark yaratan ve inovatif bir yaklaşımla üreticilerimiz ve müşterilerimize hizmet etmek, birlikte bir sinerji yakalamak önceliğimizdir. Bu bağlamda inovasyon ödülü son yıllarda aldığımız en anlamlı ödüllerden. Bu ödül, üreticilerin hangi konulara ağırlık verdiği ve ne tür çalışmaları değerli bulduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Yeni teknolojileri kanala en hızlı duyuran lider dağıtıcı olarak, gelecekte de bu tür pilot uygulamalarla yeni iş alanları geliştirmeye öncelik vereceğiz’’ dedi.


PENTA TEKNOLOJİ
Penta Teknoloji kurulduğu 1990 yılından bu yana bilişim sektörünün büyüme hızının üstünde bir büyüme göstererek, teknoloji dağıtıcısı lider şirketlerden biri haline gelir. Penta 50’yi aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yaparken, her geçen gün iş ortakları için yeni katma değerler yaratmayı sürdürüyor. Türkiye’de 6000’e yakın bayisi bulunan Penta, iş ortaklarını kesintisiz destekleyerek, sektörün çözüm odaklı kurumu olarak öne çıkıyor. Acer, Adobe, Asus, Autodesk, Berq, Canon, Casio, Control4, Dell, D-Link, Epson, Exper, HP, HPE, Huawei, IBM, Inform, Intel, Kaspersky, Lacie, Lenovo, Logitech, Maxell, Microsoft, MobileIron, MSI, Oki, Samsung, Sandisk, Seagate, TP-Link, Trust, Unify, Verbatim, ViewSonic, Wacom, Xerox, Xirrus, Yealink ve ZyXEL başta olmak üzere birçok önemli markanın ürünlerini ülke geneline yayılmış iş ortakları aracılığıyla tüm Türkiye’ye dağıtmaktadır.

Haberin Kaynağı : Mese İletişim


23.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş