Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

IFS ERP Construction Computing Yarışmasında En iyi Yazılım Ödülünü Aldı

IFS ERP Construction Computing Yarışmasında En iyi Yazılım Ödülünü Aldı

IFS ERP, 2015 in En iyi Proje Yaşam Döngüsü Yönetimi Yazılımı ödülünün sahibi oldu.

Lider global kurumsal uygulamalar şirketi IFS-in, ERP çözümü IFS ERP Uygulamaları, Construction Computing Awards yarışması sonucunda 2015-in En iyi Proje Yaşam Döngüsü Yönetimi Yazılımı seçildi.

inşaat sektörü profesyonellerinin takip ettiği Construction Computing Dergisi tarafından düzenlenen yarışmada inşaat ve tasarım süreçlerinde kullanılan teknoloji ve yazılımlar okur oylarına dayanılarak değerlendiriliyor.

Construction Computing Awards (inşaat Bilgi işlem Ödülleri) diğer adı ile -The Hammers- olarak bilinen ödüller bu yıl onuncu kez veriliyor.

IFS Global Endüstri Direktörü Kenny Ingram ödüle ilişkin olarak şunları söyledi: -Construction Computing Awards tarafından, özellikle de çok güçlü bir rekabet ortamında mücadele verdiğimiz bir kategoride takdir görmüş olmak bizi çok mutlu etti. Bu ödül inşaat sektörüne IFS Applications aracılığıyla verdiğimiz taahhüdün devam etmekte olduğunun kanıtıdır.Construction Computing okurlarından bu denli kabul görmüş olmak harika bir duygu.-

IFS Türkiye-de de inşaat ve taahhüt sektöründe oldukça güçlü bir konumda bulunuyor. IFS Türkiye inşaat sektörü referansları arasında Sinpaş Yapı, Makyol, Özaltın, Ofton, Dap Yapı, inanlar, Dost inşaat, Numanoğlu, Vefa Prefabrik, Dorçe Prefabrik, Prefi Prefabrik, Çağla Grup gibi Türk inşaat sektörünün lider isimleri bulunuyor. Dünyada Babcock Marine, Clancy Docwra, MWH ve Graham gibi inşaat şirketleriyle çalışan IFS-in engin sektör deneyimi ile birleştirildiğinde, yazılım tüm dünyadaki işletmeleri destekleyen eksiksiz bir ERP çözümü sunuyor.

IFS Hakkında:
IFS™; büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı ERP sistemleri geliştiren global yazılım firmasıdır. Sunduğumuz ürün ve hizmetler işletmelerin kaynaklarını daha verimli kullanarak daha iyi bir işletme performansı, büyüme ve rekabet avantajı yakalamasını sağlar.
IFS, 1983 yılında isveç-te kurulmuştur ve dünya genelinde 60 ülkede 80 ofiste faaliyet göstermektedir. IFS-in yeni nesil ürünü -IFS Applications 9- benzersiz kolay kullanım özellikleri, işletmenin uçtan uca tüm ihtiyaçları kapsayabilen fonksiyonalitesi ve esnek mimari altyapısı ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. IFS ERP Uygulamalarının bileşen tabanlı yapısı işletmelere adım-adım kurulup devreye alınma imkânı vermektedir.

IFS Türkiye ofisi 2004 yılında kurulmuştur ve bu tarihten itibaren hızlı bir büyüme göstererek aralarında Durmazlar Makina, KVK Teknoloji, Hakan Plastik, Aytaç Gıda, Samet Kalıp, Makel Elektrik, Bursa Beton & Çimento, Çemtaş, Noki, Teknorot Otomotiv, FNSS Savunma, SKT Otomotiv, Sinpaş inşaat, Seranit, Müzekart, Dearsan Tersanesi gibi farklı sektörlerde 200-e yakın müşteri ve 10.000-in üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır.

Günümüzde aralarında BMW, Volvo, Saab, Emirates, Lockheed Martin, Amerikan Hava Kuvvetleri, Jotun gibi firmaların bulunduğu 3000-den fazla şirket 800.000-den fazla kullanıcı işlerini IFS Uygulamaları ile yönetmektedir. IFS ERP Uygulamaları Türkçe dahil 23 dilde kullanılabilmekte ve çoklu şirket,çoklu döviz ve uluslararası muhasebe sistemlerine yapısına tam destek sağlamaktadır.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


19.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş