Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu İzmir’de Toplandı

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu İzmir’de Toplandı

İzmir’de Teknolojik çözümler, iş uygulamaları ve kurumsal dönüşüme yönelik deneyim paylaşımı ve networking amaçlı kahvaltı 23 Ocak Cumartesi günü düzenlendi.

İzmir’deki çözüm kullanıcıları, çözüm üreticileri, akademisyenler ve yönetim danışmanlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda İzmir’de kurumsal dönüşüme olan yaklaşım, farkındalık başta olmak üzere gündemde kurumsal çözümler konuşuldu ve farkındalığı artırma yönünde görüşler paylaşıldı.

Yeni dönemde, ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu etkinliğini İstanbul ve dışındaki 9 ilden sonra, diğer illerde de artırmayı hedefliyor. 2016 yılında Adana, Denizli, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Samsun şehirlerinde ve çevresinde organizasyonel yapısının kuvvetlendirilmesi yönünde çalışmaların devam edeceği belirtiliyor. Bu bölgelerde yapılması planlanan aktiviteler sonucunda ERP, CRM, iş zekası ve diğer kurumsal çözümlerin kullanıcıları, adayları ile akademisyenler, yönetim danışmanları, sanayi odaları, organize sanayi bölgeleri, KOSGEB, kalkınma ajansları vs. kurumlarla ilişkilerin daha etkin sürdürülmesine yönelik katkı sağlanması hedefleniyor.

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Türkiye’deki işletmelerin dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması, kurumsal dönüşümlerini tamamlamaları ve verimliliğini artırmaları için 8 binden fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma ve bilinçlendirme üzerine çalışmalarına devam ediyor ve genişletiyor.

Bu amaçla 2013 yılı başından itibaren İstanbul ve dışında sürdürdürülen çalışmalara Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Gaziantep, Hatay, Konya, Adapazarı illerinden sonra Trakya’daki ilk ileitşim noktası olan Çorum’da da devam ediliyor. Bu bölgelerde periyodik olarak düzenlenen toplantılara, görüş ve deneyimlerini paylaşmaları, ERP, CRM, iş zekası uygulamaları ve kurumsal dönüşüm projeleri için ortak akıl zemini oluşturulmasına destek olmaları için Kurumsal yazılım kullanıcıları ve faydalanmaları için adayları davet ediliyor.

Marka bağımsız olarak düzenlenen toplantılara ve farkındalık artırmaya yönelik seminerlere ERP, CRM ve iş zekası çözümleri başta olmak üzere kurumsal çözüm kullanıcıları, bilgi işlem ekipleri, anahtar kullanıcılar, proje ekipleri, proje yöneticileri ve kurumsal çözüm adayı olan firmalardan katılımcılar davet ediliyor. Bu bölgelerdeki aday firmalara yönelik beyin fırtınası oturumları ve mevcut durum analizi için saha ziyaretlerine de periyodik olarak devam ediliyor.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


18.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş