Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

En İyi İnovasyon Ödüllü ProManage ve Doruk, WIN EURASIA 2019 Fuarına Damgasını Vurdu

Haberle ilgili fotoğraflar

En İyi İnovasyon Ödüllü ProManage ve Doruk, WIN EURASIA 2019 Fuarına Damgasını Vurdu

2017 yılında ABD’de ProManage firmasını kuran ve birden fazla ülkede yoğun biçimde operasyonlarını sürdürmeye başlayan Doruk Otomasyon, WIN EURASIA fuarında gerçekleştirdiği lansman ile tüm dünyada tek marka adı ile anılma hedefiyle ProManage markasını Türkiye faaliyetlerinde de öne çıkarma kararını ve bundan böyle yalnızca kurumsal kimliğini ‘Doruk’ adıyla sürdüreceğini duyurdu.

Yenilenen ve modernize edilen marka kimliği ile standı yoğun ilgi gören ProManage ayrıca WINovation yarışmasına kazandığı birincilik ödülü ile fuarın en inovatif firması seçildi.

ProManage’ın Sanayide Yapay Zeka Çözümleri, En İyi İnovasyon Seçildi

Fuar kapsamında düzenlenen WINovation yenilikçi, teknik inovasyon ağırlıklı, özgün tasarımlı projeleri yarışmasında, ProManage, 'Dijital Üretim Yönetim Sistemlerinde Yapay Zeka: Kestirimci Karar Verme' projesi ile birinci oldu.

ProManage ekibinin uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ve Ar-Ge Direktörü Mustafa Can Öztürk önderliğinde tamamlanan yapay zeka ürünü sayesinde, üretim yönetim sistemlerinin anlık ve geçmiş verilere ilave olarak yapay zeka ve makine öğrenmesi yöntemleri ile geleceği öngörür (Predictive) hale gelmesi sağlanıyor.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Mehmet Fatih Kacır ve Hasan Büyükdede ProManage Ekibini Tebrik Etti

Fuarına katılım gösteren T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Sn. Mehmet Fatih Kacır ile Sn. Hasan Büyükdede, ProManage standını ziyaret ederek hem Türkiye'nin öncü sanayi kuruluşlarının kullandığı yapay zeka ve AR uygulamalarıyla ilgili bilgi aldılar hem de WINovation yarışma birinciliği için ProManage yöneticilerini ve ekibini tebrik ettiler.

‘Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka’ ProManage Özel Paneli Büyük İlgi Gördü

ProManage’ın 'Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka' konulu düzenlediği özel panel, fuarın en çok ilgi çeken etkinliklerinden biri oldu. Firma Genel Müdürü Sn. Gönül Kamalı moderatörlüğünde düzenlenen panelde CTO Sn. Cengiz Özden ve Ar-Ge Direktörü Sn. Dr. Mustafa Can Öztürk’ün yanı sıra IIoT teknolojileri, Big Data ve yapay zeka konularındaki yatırımları ile ülkemizin öncü sanayi kuruluşlarından Cevher Jant’ın COO'su Sn. Oğuz Özmen ile plastik üretim teknolojileri konusunda Türkiye'nin duayen isimlerinden Sn. Metin Bilgili, değerli tecrübe ve görüşlerini katılımcılar ile paylaştılar.

YKÜ Aylin Özden’in ENOSAD Özel Paneli Konuşması Fuara Damgasını Vurdu

ProManage Türkiye Operasyonları YKÜ Sn. Aylin Özden, ENOSAD Başkanı Sn. Dr. Hüseyin Halıcı’nın açılış konuşması ile başlayan ve ENOSAD YKÜ'si Sn. Hasan Terzioğlu moderatörlüğü ile devam eden 'Türkiye'de Sanayide Dijital Dönüşüm (Endüstri 4.0) Uygulamaları ve Çözümleri' konferansında panelist olarak yer aldı.

Tüm katılımcıların ilgisini çeken vizyoner bir konuşma gerçekleştiren Aylin Özden, işletmelerin Endüstri 4.0 kapsamında sahip olmak istedikleri çözümlerin pazarlama amaçlı değil problem çözme odaklı olması gerektiğini vurguladı ve bu kapsamda mühendisliğin öneminin unutulmaması gerektiğine değindi.

Yüzlerce Katılımcıya Geleceğin Teknolojileriyle İlgili Eğitimler Verildi

WIN EURASIA’nın en çok ilgi gören standlarından biri olan ProManage, yenilikçi ürün ve hizmetlerinin yanı sıra fuar boyunca yapay zeka, artırılmış gerçeklik ya da Big Data gibi endüstri 4.0’ın temellerini oluşturan geleceğin teknolojileriyle ilgili eğitimler düzenledi. Dört gün boyunca düzenlenen eğitimler sayesinde yüzlerce katılımcıya, işletmelerin akıllı fabrikalara dönüşümünün yolunu açan teknolojilerle ilgili bilgilendirmeler yapıldı.


25.03.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş