Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Elektrik-Elektronik-Enerji-Kablo > Tüm Elektrik-Elektronik-Enerji-Kablo Haberleri

Modüler Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri İle Enerji Tasarrufu

Modüler Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri İle Enerji Tasarrufu

Modüler Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri İle Enerji Tasarrufu Hem de İhtiyacınıza Uygun Seçeneklerle

Enerji ve Güç Elektroniği pazarı, Türkiye’ de fiyat ve hizmet odaklı bir pazardır.  Bir ürünü satın aldığınızda ödenilen bedel, müşteri hizmetleri, ürünün arızası durumundaki servis hızı ve alacağınız diğer farklı hizmetler önemlidir. Kesintisiz Güç Kaynağı pazarı da enerjinin ve teknolojinin olduğu her sektöre hitap eder. Dolayısıyla bu Pazar, enerji kalitesinde ve teknolojide meydana gelen tüm gelişmelerden etkilenmekte ve bu gelişmelere göre kendi pazar trendini oluşturmaktadır.  

Gelişen teknoloji ve pazar trendleri, öz kaynakların verimli kullanılması zorunluluğunu beraberinde getirmiştir. Yani Kesintisiz Güç Kaynağı sektöründe üretilen, tasarımı yapılan ürünlerin, yüksek verimli ve kaliteli, kullanıcı dostu ve çevreye duyarlı ürünler olması gerekmektedir. Bu amaçla kesintisiz güç kaynağı sektöründe farklı ürünler ve alternatif sistemler kullanılabilmektedir.  

Modüler Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri, birbirine paralel güç kaynağı modüllerinden oluşan sistemlerdir. Güç kaynağına bağlanan elektriksel yük, Kesintisiz Güç Kaynağı modülleri arasında eşit olarak paylaşılır.  Modüllerin güçleri, marka ve modellere göre değişiklik gösterir. Özetle Modüler Kesintisiz Güç Kaynakları, küçük güçteki  modüllerinin paralellenerek, akü modülleri ile tek bir kabinet içerisinde bir araya gelmesinden oluşmaktadır.  

Türkiye’de gelişen teknoloji ile beraber temiz ve güvenilir enerji mottosu ile yola çıkıp, 1986 yılından günümüze her türlü Kesintisiz güç kaynağı ihtiyacını karşılamak üzere faaliyet gösteren Test A.Ş.(Tescom), Modüler MTI300 Serisiyle, bu sistemleri teknoloji kullanıcıları ile buluşturmaktadır. 

Modüler MTI300 Serisi, tek bir kabin içerisine yerleştirilen KGK güç modülleri ile tüketiciye güç arttırımı ve yedekli çalışma konusunda esneklik sağlamanın yanında hot-swappable  özelliği ile olası arıza anında hızlı ve kesintisiz bir çözüm sunmaktadır. Aynı kabin içerisine yerleştirilen akü modülleri ile farklı ihtiyaçlarda farklı besleme süreleri ile esneklik sağlanmaktadır. Modüler KGK ilerideki güç artışlarına esnek çözüm sunması, tek bir kabinet ile boyut konusunda ciddi kazanımlar sağlaması, yüksek verimlilik ve arıza anında arızalı modülün değiştirilerek kesinti yaşanmaksızın hızlı bir servis olanağı sağlaması gibi özellikleriyle kullanıcıların her geçen gün daha da dikkatini çekmektedir. 

Modüler MTI300 Serisi, başta Data Center, Veri Merkezleri ve Bilişim Sektörü olmak üzere birçok sektör grubuna avantaj sağlamaktadır.

 


10.05.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş