Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Demiryolu > Tüm Demiryolu Haberleri

Fastener Fair Turkey 2016 Fuarı Katılımcı Talebini Karşılamak için Büyüyor

Fastener Fair Turkey 2016 Fuarı Katılımcı Talebini Karşılamak için Büyüyor

Yoğun stand talebi sonrasında Fastener Fair Turkey 2016’ya ev sahipliği yapacak olan iki fuar salonundan ilkinin, stand alanlarının tamamı şimdiden rezerve edildi. 30-31 Mart 2016 tarihlerinde iFM-istanbul Fuar Merkezi’nde yer alacak olan fuar için şu anda katılımcılar standlarını ikinci salondan tahsis etmekteler.

İstanbul’da üçüncüsü düzenlenecek olan Fastener Fair Turkey Fuarı, ilk defa iki salonda yer alacak ve bu fuarın bağlantı ve sabitleme elamanlarının en son ürün ve sistemlerinin sergilenmesi için daha iyi ve hatta daha da büyük bir etkinlik alanı olacağı anlamına geliyor.

Fuara 6 ay kala, Fastener Fair Turkey 2016 geçen sene düzenlenen 2014 fuarının boyutunu aştı. Ağustos ayı itibarı ile 120’den fazla şirket fuar katılımlarını onayladılar. 12 ülkeden temsil edilen katılımcı ülkeler arasında Almanya, Çin, Danimarka, Fransa, Hırvatistan, Hindistan, ingiltere, ispanya, israil, italya, Tayvan ve Türkiye yer almaktadır.

2016 yılında ki fuar, başarıyla gerçekleşen Fastener Fair Turkey 2014’ü; üst düzey yöneticilerin, mühendislerin ve alıcıların oluşturduğu, 1,700 kişinin ziyaret ettiği fuarın başarısı üzerine inşa edilecek. Ziyaretçilerin %29’unu bağlantı ve sabitleme elemanları alanındaki imalatçı firmalar ve %21’ini son kullanıcılar ve diğer yarısını da toptancılar ve distribütörler oluşturdu. Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu Türk firmaları tarafından oluşurken, önemli bir kısmı da (%25), 47 farklı ülkeyi temsil eden yabancı firmalar oluşturdu.

Gelecek yılki fuara baktığımızda, organizatör Mack Brooks Fuarcılık Afi’den Fuar Direktörü, Olivia Griscelli ‘’ Fastener Fair Turkey 2016 fuarı için olan planlarımıza çok iyi ve olumlu izlenimler almamız, fuara olan güçlü bağlılığımızı desteklemektedir. Türkiye bağlantı ve sabitleme endüstrisi için önemli bir pazardır. Aldığımız yüksek oranda uluslararası ilgi ve Türkiye’nin ötesinde geniş bölge pazarları hedefleyen şirketler için istanbul’un yine ideal bir fuar alanı olduğunu doğruluyor” dedi.

Fastener Fair Turkey, Mack Brooks Fuarcılık tarafından bağlantı elemanları endüstrisi için dünya çapında düzenlenen Fastener Fair serilerinin bir parçasıdır. Bu seri; Fastener Fair India, Fastener Fair Italy, Fastener Fair Mexico, Fastener Fair Russia ve Avrupa’nın bu sektör için başlıca uluslararası ticaret fuarı olan Fastener Fair Stuttgart’tan oluşmaktadır.

Fastener Fair Turkey 2016 ile ilgili, fuar stand seçeneklerinin detaylarını da içeren daha fazla bilgi için www.fastenerfairturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberin Kaynağı : Railway Turkey


15.12.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş