Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Vestel Ankara’da Merkez Servis Açtı

Etiketler

vestelmerkez servis

Vestel Ankara’da Merkez Servis Açtı

Vestel merkez servislerinden birini Ankara’da açtı.

Vestel merkez servislerinden birini Ankara’da açtı.Vestel açıklamasına göre, satış sonrası hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla 9 milyon lira yatırımla hayata geçirilen “Merkez Servis” projesinde, Vestel Ankara Merkez Servisi, yetkili servislerin çözemediği sorunları devralıp hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmanın yanı sıra yetkili servis çalışanlarının eğitimlerinden, sosyal medyada şikayet yönetimine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösterecek.

Vestel, Ankara’da 648 metrekare alana sahip merkez servisinde alanında uzman 12 çalışanıyla hizmet verecek. Ankara’da yeni açılan merkez servis Ankara yetkili servislerinin yanı sıra Amasya, Çankırı, Çorum, Kastamonu, Kırıkkale, Sinop, Tokat ve Yozgat illerindeki yetkili servislerden de sorumlu olacak.

Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Tarkan Tekcan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Merkez Servis projesinin hayata geçtiği ilk illerden birinin Ankara olduğunu vurgulayarak şunları ifade etti:

"Merkez servisler, yetkili servislerin hizmet kalitesini sürekli denetim altında tutarak onların çözüm oluşturmada zorlandıkları noktalarda anında devreye giriyor. Böylece çözüm sürecini hızlandırıyorlar. Örneğin merkez servislerde daha geniş yedek parça depo alanları bulunduğundan daha büyük stoklarla çalışıyorlar. Böylece müşterilerin bekleme süresi kısaltılıyor. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak Merkez Servis uygulamamızdan Ankara’da ve çevre illerde yaşayan kullanıcılarımızın oldukça memnun kalacağına inanıyoruz. Merkez servis yaklaşımımızda da görüleceği gibi; artık satış sonrasında yaratılan hizmetlerde müşterimizin en az eforu harcayarak çözüme ulaşabileceği yaklaşımları hayata geçiriyoruz."

Haberin Kaynağı : Anadolu Ajansı


30.07.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş