Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

TURAŞ A.Ş., HEFI Fuarında Müşterileriyle Buluşacak

TURAŞ A.Ş., HEFI Fuarında Müşterileriyle Buluşacak

40 yılı aşkın bir süredir, evsel, profesyonel ve mobil pişiriciler için, gazın, yani alevin miktarını regüle edebilmemizi sağlayan valfleri üreten Turaş, HEFI fuarındaki yerini alarak müşterileri ile buluşacak. Turaş A.Ş. Genel Müdürü Aykut Can Yıldız, Türkiye, beyaz eşya sektöründe dünyanın sayılı önemli pazarlarından birisi olduğunu ve bu bağlamda sektörün yerli-yabancı üreticilerinin bir araya gelmesinin öneminin büyük olduğunu vurguladı. 

Gelecek dönem için Turaş’ın hedefleri nelerdir?

Aykut Can Yıldız: 2023 yılı hedeflerimiz arasında yeni Avrupa denilen, Polonya, Romanya, Bulgaristan gibi enerji, işçilik ve yatırım maliyetlerinin düşük olduğu ülkelerde yatırım yapmayı planlıyoruz. Oradaki üreticilere yakın olmak ve Avrupa’da ürün yapıp müşterilere anında tedarik edebilmek için yatırım planımız var. Maliyet rekabetçiliği ve müşteriye yakın olma anlamında o bölgede olmak istiyoruz. Hedefimiz Avrupa’da da üretim yapmak.

Fuarın sektör için önemini değerlendirir misiniz? Fuara katılma amacınız, fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Aykut Can Yıldız: Sektörün önemli ana ve yan sanayilerinin bir araya gelerek, aynı platformda, yeniliklerini ve ürünlerini sunabilmelerinin sektörün gelişimi değişimi adına önemli olduğunu düşünüyorum.

Fuara sektörün yeniliklerini daha yakından takip edebilmek ve yeniliklerimizi sunabilmek amacıyla katılıyoruz.

HEFI 2018 fuarının Türkiye’ye ve sektöre katkısını değerlendirir misiniz?

Aykut Can Yıldız: Türkiye, beyaz eşya sektöründe dünyanın sayılı önemli pazarlarından birisi, bu bağlamda sektörün yerli-yabancı üreticilerinin bir araya gelmesinin öneminin büyük olduğunu düşünüyorum.

Başarılı bir fuar olacağına eminim. Şimdiden katkısı geçen tüm değerli organizatörlere teşekkür ediyorum.

 


30.03.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş