Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Posco Assan TST, Beyaz Eşya Sektöründe De Ağırlığını Hissettiriyor

Haberle ilgili fotoğraflar

Posco Assan TST, Beyaz Eşya Sektöründe De Ağırlığını Hissettiriyor

2013 yılının Ağustos ayında 300 bin ton/yıl kapasite ile üretime başlayan ve kalite odaklı büyüme hedefi ile birlikte markalaşma yolunda hızla ilerleyen Posco Assan TST, ihracatta önemli bir adım daha atarak dünyanın önde gelen beyaz eşya üreticilerinden Samsung’a ürün sunmaya başladı.

Türkiye’nin ilk ve tek soğuk haddeleme paslanmaz çelik tesisine sahip olan Posco Assan TST, paslanmaz çelik sektöründe yurt içinde en çok tercih edilen markalar arasındaki yerini kısa bir süre içerisinde aldı. ‹nşaat, dekorasyon, mutfak ekipmanları olmak üzere farklı sektörlere hizmet veren şirket, beyaz eşya sektöründe de ağırlığını hissettiriyor. Başta Arçelik, Vestel, Teka, Indesit gibi beyaz eşya üreticilerinin en önemli tedarikçisi konumunda olan Posco Assan TST, şimdi de ihraç pazarlarında Samsung gibi dünya devlerinin tedarikçisi oldu.

Posco Assan TST; sahip olduğu imkanlar ile müşterilerine 3 ana alanda sunduğu avantajlarla öne çıkmaktadır. Kısa sürede teslimat, düşük stok maliyeti ve teknik destek konularında yarattıkları fayda müşterilerini fiyat hareketlerinden de koruyarak; rakiplerine oranla avantajlı bir konuma gelmelerini sağlamaktadır.

Hızla artan ihracat rakamlarıyla Türkiye ekonomisinin gelişmesine büyük katkılar sağlayan Posco Assan TST, önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği ek yatırımlar ile Türkiye’nin ihracatını artırmayı ve cari açığın azaltılmasında daha aktif rol almayı hedeflemektedir.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


19.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş