Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Plasmatreat, HEFI 2018’de Yer Alacak

Plasmatreat, HEFI 2018’de Yer Alacak

Plasmatreat MEA Bölgesi Başkanı ve Plasmatreat İstanbul Ofisi Yönetici Direktörü Hakan Sağkal; Otomotivle beraber beyaz eşya sektörü de Plasmatreat için önemli bir hedef pazar. Fuarlar bizim için olmazsa olmaz, hedef pazar kitlemiz ile buluşma platformu. Fuarlar sayesinde hem biz kendi hedef müşterilerimize hem de onların da bize ulaşmalarını bekliyoruz.

Kısaca firmanızı tanıtabilir misiniz?

Hakan Sağkal: Alman Plasmatreat firmasının Türkiye ve MEA Bölge ofisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Ana firmamız Plasmatreat GmbH, üretim hatlarına entegre edilen atmosferik plazma jet sistemlerinin lider üreticisidir. Endüstri 4.0 uyumlu Openair® Plasma Yüzey İşlem Teknolojimiz ile plastik,metal,cam malzeme yüzeyleri etkin bir şekilde temizlenir,aktive edilir ve yüzey enerjisi arttırılarak optimum yapışma, boyama ve kaplama kalitesi elde edilir. Plasmatreat Grubu dünya çapında 34 ülkede 200’den fazla çalışanı ile otomotiv, beyaz eşya, elektronik, ambalaj, medikal, tekstil ve enerji olmak üzere neredeyse tüm imalat sanayilerine hizmet vermektedir. 

Plasmatreat yıllık cirosunun %12’sinden fazlasını araştırma ve geliştirmeye ayırmakta olup ve plazma prosesleri hakkında 120’den fazla patente sahiptir.

HEFI 2018 fuarına katılıyorsunuz. Fuara katılma amacınız, fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Hakan Sağkal: Otomotivle beraber beyaz eşya sektörü de Plasmatreat için önemli bir hedef pazar. Fuarlar bizim için olmazsa olmaz, hedef pazar kitlemiz ile buluşma platformu. Fuarlar sayesinde hem biz kendi hedef müşterilerimize hem de onların da bize ulaşmalarını bekliyoruz.

HEFI 2018 fuarının Türkiye’ye ve sektöre katkısını değerlendirir misiniz?

Hakan Sağkal: Ana ve yan sanayiyi aynı çatı altında buluşturuyor olması önemli. Beyaz eşya, otomotiv gibi Türkiye'nin en önemli ihracat sektörlerinden. Kendine özel bir fuar gereksinimi zaten oluşmuştu. Sektöre olumlu katkısı olacaktır, tabii bunu yurt içi yurt dışından gelecek ziyaretçilerin sadece sayısı değil kalitesi de destekleyecektir. 

Bu Fuar organizasyonunun başarılı olmasını ve verimli bir fuar geçirilmesini dilerim.

 

 


30.03.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş