Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Miksan Beyaz Eşya, HEFI’de Yeni Bağlantılar Kurdu

Miksan Beyaz Eşya, HEFI’de Yeni Bağlantılar Kurdu

Miksan Makina Genel Müdürü Ramazan Sunku, HEFI fuarına katılmakla çok iyi bir karar aldıklarını ve özellikle yurtdışında ulaşamadıkları firmalarla fuarda görüşme imkanı bulduklarını belirterek, önümüzdeki yıllarda da HEFI’ye katılım sağlayacaklarını belirtti.

Kısaca Miksan hakkında bilgi verir misiniz?

Ramazan Sunku: Miksan, 8500 metrekare kapalı alanda, toplamda 50 kişilik çalışanıyla beyaz eşya yan sanayi olarak beyaz eşya ana sanayiye hizmet vermekteyiz. Evlerde kullandığımız mutfak fırınlarının ön kapak, üst kapak ve alt kapak menteşelerini üretiyoruz. 2018’de yeni bir ürün daha geliştirdik, soğutma sektörüne yönelik yeni bir menteşe üretimine başladık.

HEFI fuarı nasıl geçti? Değerlendirir misiniz?

Ramazan Sunku: HEFI fuarına katılmakla çok iyi bir karar aldığımızı görüyoruz. Fuar sayesinde, özellikle yurtdışında ulaşamadığımız bir çok firma standımızı ziyaret ettiler. Beyaz eşya yan sanayi sektöründe güçlü bir firma olduğumuzu HEFI fuarına katılarak ifade etmiş olduk. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçimiz oldu. HEFI fuarı firmamız için gerçekten başarılı geçti diyebiliriz. Önümüzdeki yıllarda da fuara katılmayı düşünüyoruz. BEYSAD’la birlikte  diğer STK’ların, İMMİB’in ve ana sanayinin katılımı ile gelecek yıllarda çok daha güçlü bir fuar olacağına inanıyoruz.


29.08.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş