Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Menteşe Sistemleri Konusunda Uzman Firma: Miksan Beyaz Eşya

Menteşe Sistemleri Konusunda Uzman Firma: Miksan Beyaz Eşya

29 yıllık endüstriyel deneyimiyle Türkiye’nin en büyük menteşe imalatçıları içinde yer aldıklarını vurgulayan Miksan Genel Müdürü Ramazan Sunku, HEFI fuarında sektör ile iş yapan ya da yapmak isteyen profesyonel ziyaretçilere ve katılımcı firmalara ürünlerini ve hizmetlerini doğrudan tanıtımını yapma fırsatına sahip olacaklarını belirtti.

Kısaca firmanızı tanıtabilir misiniz?

Ramazan Sunku: Miksan Beyaz Eşya, uzmanlık alanı olan menteşe sistemleri konusunda, müşterinin ne istediğini ve pazarın koşullarını bilen, kalite ve teknoloji ile birlikte üretim yapan, 29 yıllık endüstriyel deneyime sahip, Türkiye’nin en büyük menteşe imalatçıları içinde yer alan öncü bir kuruluştur. 

HEFI 2018 fuarına katılıyorsunuz. Fuara katılma amacınız, fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz? 

Ramazan Sunku: Bu fuara katılma amacımız;

Sektörümüz ile iş yapan ya da yapmak isteyen profesyonel ziyaretçilere ve katılımcı firmalara ürünlerimizin ve hizmetlerimizin doğrudan tanıtımını yapma fırsatına sahip olmak, satış hacmimizi artırmak ve ana sanayi üreticileri ile bir araya gelmek.

Fuardan beklentilerimiz;

Yeni müşteri gruplarıyla tanışarak müşteri portföyünü genişletmek ve ürünlerimizin performans, kalite ve hizmet açısından üstünlüklerini müşterilerimize ulaştırmak.

Fuarın sektör için önemini değerlendirir misiniz?

Ramazan Sunku: Sektörümüze ait pek çok işletmeler fuar alanında bir araya gelmektedir. Böylece fuarımız bu işletmeler arasında geleceğe yönelik bilgi paylaşımlarının yapılmasına ve iş ortaklıklarının kurulmasına olanak sağlamaktadır.

HEFI 2018 fuarının Türkiye’ye ve sektöre katkısını değerlendirir misiniz?

Ramazan Sunku: Ana sanayi ile yan sanayi üreticilerinin bir arada olması dolayısıyla sanayi üreticileri için yeni iş sahaları ortaya çıkıyor. Üreticiler rakiplerini gözlemleyerek teknolojik gelişmeleri takip ediyorlar.

Fuar dönemi boyunca, fuarı ziyaret etmek için başka şehir ve ülkelerden gelen katılımcı ve ziyaretçiler sayesinde kısa süreli de olsa ticari bir hareketlilik yaşanmakta. Bunların tamamı sektörün ve Türkiye‘nin ekonomisine ve teknolojik olarak ilerlemesine ciddi katkılar sağlamaktadır.


30.03.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş