Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

HEFI 2018 Fuarı Başarılı Oldu

HEFI 2018 Fuarı Başarılı Oldu

HEFI Fuarı İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-23 Haziran Tarihlerinde Gerçekleşti

20-23 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan HEFI Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı 40’ı BEYSAD üyesi olmak üzere toplamda 73 tedarikçi, 12 ana sanayi firması katılımcı olmak üzere; 4 gün boyunca 20’yi aşkın ülkeden, 300’ün üzerinde yabancı ziyaretçi olmak üzere toplamda 4000’e yakın ziyaretçi ile tamamlandı.


ATİS Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül fuara ilişkin şu açıklamayı paylaştı; “Beyaz eşya ve yan sanayinde önemli bir aktör olan Türkiye’nin böyle bir fuara gereksinimi olduğu sektörün çatı örgütlerinin de bu eksikliği giderme konusunda destek olması HEFI’nin hayata geçmesine neden oldu. Bu yıl 21 ülkeden ve yurt içinden sektör temsilcilerinden oluşan yaklaşık 4000 kişinin ziyaret ettiği HEFI’de 90’a yakın katılımcı yer almıştır.

Yaklaşık iki ay önce seçim tarihinin açıklanması ve fuar tarihine denk gelmesi, fuarın ilk defa düzenlenmesini planladığımız gibi yaşama geçirilmesinde engel teşkil etmiştir.

Katılımcılarımızdan aldığımız olumlu değerlendirmeler ve eleştiriler dikkate alınarak önümüzdeki yıllarda HEFI’yi en etkin şekilde gerçekleştirmek ve uluslararası takvimlere taşımayı hedefliyoruz.

Bu fuarın tekrar yapılabilir hale gelmesini sağlayan başta BEYSAD olmak üzere katılımcı, ziyaretçi ve tüm destekleyenlere teşekkürü borç biliriz.”


28.08.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş