Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Gürmetal, HEFI’de 5 Farklı Ülkeden 15 Yeni Firma İle Tanışma Fırsatı Buldu

Gürmetal, HEFI’de 5 Farklı Ülkeden 15 Yeni Firma İle Tanışma Fırsatı Buldu

1977 yılında kurulan, tecrübeli ve aynı zamanda genç bir kadroya sahip olan, metal kaplama sektöründe Türkiye ve dünyanın en prestijli isimlerine sorunsuz ve kaliteli ürün teslim eden Gürmetal, HEFI fuarına katılarak beyaz eşya sektörü ile bir araya geldi. 

1977 yılında kurulan, tecrübeli ve aynı zamanda genç bir kadroya sahip olan, metal kaplama sektöründe Türkiye ve dünyanın en prestijli isimlerine sorunsuz ve kaliteli ürün teslim eden Gürmetal, HEFI fuarına katılarak beyaz eşya sektörü ile bir araya geldi. Gürmetal Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yöneticisi Ozan Koçyiğit, Gürmetal olarak HEFI fuarının verimli geçtiğini ve yurtdışı anlamında 5 farklı ülkeden 15 yeni firma yetkilisiyle tanışma fırsatı yakaladıklarını söyledi.

HEFI Fuarı şirketiniz için verimli geçti mi? Yerli – yabancı ziyaretçileriniz oldu mu?

Ozan Koçyiğit: Şirketimiz adına verimli geçtiğini düşünüyorum. Yurtdışı anlamında 5 farklı ülkeden 15 yeni firma yetkilisiyle tanışma fırsatı yakaladık. Ayrıca yurtiçi pazarında çalıştığımız firmalar ile yeni ürünler ve yeni projeler hakkında fikir alışverişi yapma imkanı bulduk.

Fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

Ozan Koçyiğit: İlk yıl olmasına rağmen beklentilerimizin üzerinde geçti. Bir sonraki HEFI’nin bundan daha canlı ve potansiyeli yüksek geçeceğine eminim.

Organizasyon firmasının eksikleri nelerdir? Türkiye, beyaz eşya yan sanayi üretiminde Avrupa birincisi olarak lanse ediliyor? Bu sebeple fuarın daha başarılı olması için neler yapılmalıdır?

Ozan Koçyiğit: Fuarın kalabalık olmaması bizi aldatmamalı. Hedef ziyaretçinin katıldığı ve sonuç odaklı görüşmelerin yapıldığı bir organizasyon olduğunu gözlemledik. Bir sonraki HEFI’de ziyaretçi profili olarak Avrupa pazarından da misafirlerin davet edilmesi ve gelmeleri için uygun ortam hazırlanması gerektiğini düşünüyorum.

Fuarın 2019 yılında da yapılması planlanıyor ve  HEFI daha sonraki yıllarda da 2 yılda bir 2021-2023-2025 gibi tekli yıllarda başarısı oranında devam edecek. Bu konu da neler söylersiniz?

Ozan Koçyiğit: İki senede bir olması daha verimli geçeceğini gösteriyor. Bu şartlarda iki sene sonraki fuara Gürmetal olarak katılmayı düşünüyoruz.  


29.08.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş