Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Eloksi, 2019 Yılında HEFI’ye Tekrar Katılmayı Planlıyor

Eloksi, 2019 Yılında HEFI’ye Tekrar Katılmayı Planlıyor

Eloksi Ankastre Mutfak ve Mob. Aks. Hırdavat Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Satış ve Pazarlama Müdürü Armağan Çelik, HEFI’de yerli ve yabancı müşteriler ve potansiyel müşteriler tarafından stantlarının ilgiyle karşılandığını söyledi.

HEFI Fuarı şirketiniz için verimli geçti mi? Yerli-yabancı ziyaretçileriniz oldu mu? Fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

Armağan Çelik: Fuar, şirketimiz için oldukça verimli geçti. Gerek yerli, gerek yabancı müşterilerimiz ve potansiyel müşteriler tarafından standımız ilgiyle karşılandı.

Türkiye, beyaz eşya yan sanayi üretiminde Avrupa birincisi olarak lanse ediliyor? Bu sebeple fuarın daha başarılı olması için neler yapılmalıdır?

Armağan Çelik: Fuarın daha da başarılı geçmesi için, öncesinde özellikle yurtdışında çeşitli mecralarda tanıtımının daha güçlü yapılması gerekirdi. Özellikle yabancı müşterilerimizin birçoğunun fuardan bizim tarafımızdan haberdar olmaları yurtdışı tanıtımın yeterince başarılı yapılmadığı izlemini bıraktı. Ayrıca, ana sanayicilerin bir kısmının katılmaması sanırız herkes için hayal kırıklığına yol açtı.

Fuarın 2019 yılında da yapılması planlanıyor ve HEFI daha sonraki yıllarda da 2 yılda bir 2021-2023-2025 gibi tekli yıllarda başarısı oranında devam edecek. Bu konu da neler söylersiniz?

Armağan Çelik: Fuarın kaç yılda bir yapılacağından ziyade, güçlü bir tanıtım ve güçlü aktörlerin katılımı ile desteklenerek yapılmasını daha çok önemsiyoruz.

2019 yılında tekrar katılmayı düşünür müsünüz?

Armağan Çelik: Gerek kalite gerek yeterlilik açısından piyasada fazla rakibi olmayan bir firma olarak, iş ağımızla bir araya gelmek ve yeni müşteriler kazanmak için HEFI 2019’a katılmayı planlıyoruz.

 


29.08.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş