Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Beyaz Eşya ve Ev Elektroniği Fuarı Haziranda Türkiye’de Yapılacak

Haberle ilgili fotoğraflar

Beyaz Eşya ve Ev Elektroniği Fuarı Haziranda Türkiye’de Yapılacak

ARÇELİK ana sponsorluğu, SUBCONTURKEY, HOME APPLIANCES TURKEY SUPPLIERS MAGAZINE ve DAĞITIM KANALI Medya sponsorluğu ve KOSGEB desteğiyle 20-23 HAZİRAN 2018 tarihlerinde düzenlenecek ‘’HEFİ 2018’’ İstanbul Ev Elektroniği Fuarı, Türkiye beyaz eşya imalat sanayine yeni bir ivme kazandıracak.

HEFİ 2018, İstanbul Ev Elektroniği Fuarı Yaklaşırken

Türkiye’nin, beyaz eşya ana ve yan sanayi sektörlerin de, dünyada önemli bir aktör olduğundan yola çıkılarak, komşu ve çevre ülkelerin yeniden yapılanan pazar potansiyellerini değerlendirerek ‘’HEFİ 2018’’ İstanbul Ev Elektroniği Fuarı, 20-23 HAZİRAN 2018  tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11 numaralı hollerde düzenlenecektir. 

ARÇELİK’in ana sponsorluğunda, BEYSAD-Beyaz Eşya Yan Sanayicileri Derneği, TET Elektrik, Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği işbirliğinde uluslararası ve ulusal sektörel derneklerin, birliklerin, ana ve yan sanayinin önemli firmalarının yer alacağı fuarda konferans, workshoplar, B2B görüşmeleri ve alım heyetleri organizasyonları yapılacaktır. 

Sektörün Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu ve ABD’deki fuarlarının milli katılım organizasyonlarını geçmişte gerçekleştiren birikimli ekip bu fuarı önümüzdeki yıllarda uluslararası takvimlerde yer alan bir fuar olarak hazırlamayı hedeflemektedir. 

HEFI ekibi geçmiş yıllarda IFA Berlin, Domotechnica Cologne, Hometech Cologne, Hometech Berlin, Household Appliances Tahran, Canton Guangzhou fuarlarının Türkiye milli katılımını ve 2010 yılında İstanbul’da Köln fuar idaresi ile birlikte Domotechnica  İstanbul’un organizasyonunu gerçekleştirmiştir. 

Ana sanayi için İran, Irak, Suriye, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Sudan, Ermenistan, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Bulgaristan, Arnavutluk, Polonya, Romanya, Cezayir, Mısır, Yunanistan, Kazakistan, Libya, Fas ve Özbekistan başta olmak üzere 25 ülkeden ve yan sanayi için başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere diğer üretici ülkelerden de alım heyetleri ve ziyaretçiler getirilmesi çalışmaları hızla sürdürülmektedir. 

Satış ve diğer detaylar için:
SUBCONTURKEY

VEDAT GÖKÇE

 

vedat@sektorel.com
0212 607 28 23 - 4 hat02.10.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş