Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı HEFI, Mart 2020'de 2. Kez Yapılacak

Haberle ilgili fotoğraflar

Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı HEFI, Mart 2020'de 2. Kez Yapılacak

 HEFI Fuarı, 2 Yılda Bir Düzenlenecek

ATİS FUARCILIK tarafından 2. Kez düzenlenen HEFİ İstanbul Ev elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı, ankAstre mutfak ekipmanları ve küçük elektrikli ev aletlerini de kapsayacak şekilde 19-22 Mart 2020’de kapılarını, Yenikapı Avrasya Kültür ve Sanat Merkezinde ONBİN metrekarelik alanda açacak. Avrasya Tüneli çıkışında, Marmaray durağının yanında, Atatürk Havalimanına 10 dakika mesafede, 5 bin araçlık muazzam park alanı ile İstanbul’un orta yerinde Yenikapı’da.

İlki 20-23 Haziran 2018’de gerçekleştirilen fuarın, sektörün paydaşları ve aktörleriyle, özellikle alım heyetlerinin tercihi ile Mart 2020’ye alınması ile çalışmalar hız kazanmış durumda.

2020 için şimdiden yurtdışı alım heyetleri çalışmaları Ticaret Bakanlığı ve İhracatçı Birlikleri (İMMİB-TET) desteği ile başlamış ve olumlu bir şekilde ilerlemektedir.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-23 Haziran 2018’de gerçekleştirilen HEFİ Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı 40’ı BEYSAD üyesi olmak üzere toplamda 73 tedarikçi, 12 ana sanayi firması katılımcısı olmak üzere; 4 gün boyunca 20’yi aşkın ülkeden, 300’ün üzerinde yabancı ziyaretçi olmak üzere toplamda 4000’e yakın ziyaretçinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

Fuarın 2018 yılı katılımcıları listesine linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.hefist.com/katilimci-listesi2/

Fuarın 2018 yılı katılımcılarının görüşlerini ve memnuniyetini
http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya

linkinden katılımcı şirket röportajlarından okuyabilirsiniz.

2 yılda bir düzenlenecek HEFI Fuarı;
Türkiye’nin Beyaz Eşya Ana ve Yan sanayinde dünyanın önde gelen ilk üç ülkesinden biri olması böyle bir fuarın yıldan yıla gelişerek önce bölge, daha sonra bir dünya fuarı olması hedefini koymasını kaçınılmaz kılmaktadır.

ATİS FUARCILIK tarafından 2. Kez düzenlenecek HEFİ İstanbul Ev elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı, SUBCONTURKEY ve HOME APPLIANCES TURKEY SUPPLIERS MAGAZINE  Medya sponsorluğunda ve KOSGEB desteğiyle 19-22 Mart 2020 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Kültür ve Sanat Merkezinde ONBİN metrekarelik alanda gerçekleştirilerek Türkiye beyaz eşya, ankAstre mutfak ekipmanları ve küçük elektrikli ev aletleri  imalat sanayine yeni bir ivme kazandıracak.

T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB desteğinde, TET - Elektrik, Elektronik İhracatçıları Birliği işbirliğinde uluslararası ve ulusal sektörel derneklerin, birliklerin, ana ve yan sanayinin önemli firmalarının yer alacağı fuarda konferans, workshoplar, yabancı ziyaretçiler için B2B görüşmeleri ve alım heyetleri organizasyonları yapılacaktır. 

Büyük m2 standlı katılımla yer almak istemeyen büyük Ana Sanayi şirketlerimize ücretsiz 24-30 m2’lik info standlar verilerek, yerli ve yabancı ziyaretçilere hem ürünlerini sergileme alanı yaratılacak, hem de satın alma görüşmelerini yapabilecekleri özel alanlar oluşturulmuş olacak.

Sektörün Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu ve ABD’deki fuarlarının milli katılım organizasyonlarını geçmişte gerçekleştiren birikimli ekip bu fuarı önümüzdeki yıllarda uluslararası takvimlerde yer alan bir fuar olarak hazırlamayı hedeflemektedir. 

Beyaz eşye ana ve yan sanayi ve küçük elektrikli ev aletlerini için Avrupa Birliği ve Güney Amerika ülkeleri olmak üzere İran, Irak, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Sudan, Ermenistan, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Pakistan Gürcistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Arnavutluk, Cezayir, Mısır, Kazakistan, Libya, Fas ve Özbekistan başta olmak üzere 35 ülkeden ana ve yan sanayi için alım heyetleri ve ziyaretçiler getirilmesi çalışmaları hızla sürdürülmektedir. 

Satış ve diğer detaylar için:
SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ’nden

VEDAT GÖKÇE ile iletişime geçebilirsiniz.
vedat@sektorel.com

0212 607 28 23 - 4 hat

 


21.10.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş