Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

Vanucci’den Banyolara Yalın Çizgiler

Haberle ilgili fotoğraflar

Vanucci’den Banyolara Yalın Çizgiler

Sıradışı tasarım anlayışıyla banyo ve mutfaklara benzersiz bir yorum katan Vanucci, ‘Modern’ serisi yeni banyo koleksiyonu ‘Mimoza’ ile yalın şıklığı banyolarla buluşturuyor.

Göz alıcı tasarımlarıyla her zaman beğeni toplayan Vanucci, her zevke hitap eden yepyeni banyo mobilyaları serileriyle kalite ve estetiği banyolara taşıyor. Sahip olduğu yalın çizgilerle sadeliğin zerafetini yansıtan Vanucci ‘Modern’ serisinin kusursuz tasarımı ‘Mimoza’, banyoları baştan yaratıyor.

Yalın detaylarıyla ferah bir görünüm sunan Mimoza, ahşap malzemenin verdiği sıcaklık duygusuyla sıkça tercih edilecek bir model. Doğal ahşap görünümünü düz çizgilerle birleştiren Mimoza, yaşam alanında sade şıklığı tercih edenlerin beğenisini kazanacak. Modelin kullanışlı banyo dolapları günlük hayatın getirdiği depolama ihtiyacını şıklıkla tamamlıyor. Ahşap görünümüyle Mimoza, Serra’nın birbirinden şık karo koleksiyonlarıyla da mükemmel bir uyum sergileyerek kusursuz mekanlara imzasını atıyor. Vanucci’nin birbirleriyle farklı şekillerde kombine edilebilen banyo mobilyaları, farklı ve özgün banyo dekorasyonları oluşturulabilmesine de olanak sağlıyor.
Türkiye’de yalnızca Vanucci tarafından gerçekleştirilen cila ve boya uygulamaları ile parlak ve mat lake kaplama seçeneklerine sahip mobilyalar, banyosunda ferahlık duygusu ve huzur arayanların ilk tercihi olmaya aday ürünler olarak dikkat çekiyor. Vanucci banyo mobilyaları, şık ve estetik tasarımlarının yanısıra fonksiyonel kullanımlarıyla da banyolara değer katıyor.

Vanucci Hakkında:

2005 yılında kurulan Vanucci, ahşap dekorasyon ürünleri sektörünün 1995 yılında kurulan deneyimli firması Prodek bünyesinde faaliyet gösteriyor. Vanucci’nin ürün portföyü mutfak ve banyo mobilyası olmak üzere iki ana gruptan oluşuyor. Firma ayrıca bu grupları destekleyen zengin aksesuar seçenekleri de sunuyor. İnsan sağlığına duyarlı malzemelerle üretilen Vanucci ürünlerinde ağırlıklı olarak ahşap, lake ve bunların kombinasyonları kullanılıyor. 1. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda “ev mobilyaları tasarımı” ve “mutfak ve banyo mobilyaları tasarımı” alanlarında birincilik ödülünü kazanan başarılı tasarımcılarıyla alanında öncü firmalar arasında yer alan Vanucci hakkında detaylı bilgilere www.vanucci-tr.com adresinden ulaşılabilir.

Haberin Kaynağı : Bersay İletişim Danışmanlığı


03.10.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş