Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

Tureks Stone Unicera Fuarı'nda İddialı Ürünleriyle Yer Aldı

Haberle ilgili fotoğraflar

Tureks Stone Unicera Fuarı'nda İddialı Ürünleriyle Yer Aldı

Dekorasyonda doğallığı öne çıkararak yurtiçi ve yurtdışında trend yaratan ürünlere imza atan Tureks Stone, Unicera Fuarı'nda özellikle design grubu ürünleri ile banyo, mutfak, sauna ve SPA'larda kullanılan özel ürünleri ile yankı uyandırdı.

Dekorasyonda dünya markası Tureks Stone, 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera'da dünya vitrinine çıktı. Mevcut ürünlerinin yanı sıra fuarda yeni ürünlerini de sergileyen Tureks Stone, özgün koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Doğal taş sektöründe trend yaratan ürünler
Tureks Stone, 34 yıldan bu yana Türkiye'de doğal taş sektörüne öncülük eden kuruluşların başında geliyor. ABD ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine yüksek kaliteli ve özgün tasarıma sahip mermer karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini sunan Tureks Stone'un 28. Unicera Fuarı'nda sergilediği koleksiyonları büyük ilgi gördü.

Unicera Fuarı'na ilk kez katıldıklarını dile getiren Tureks Stone yöneticisi Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, özellikle design grubu ürünleri ile banyo, mutfak, sauna, SPA gibi alanlarda kullanılan özel ürünleri mimar ve sektör profesyonellerinin yanı sıra son kullanıcılarla buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Gökçen Anlı, Tureks Stone'un yeni ürünlerle 2016 yılına damgasını vuracağının altını çizerek, fuarda gördükleri yoğun ilginin bunun en büyük göstergesi olduğunu kaydetti.

1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dört büyük üretim tesisi, 400 uzman çalışanı ve 80'in üzerinde lisanslı ocağı ile faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Tureks Stone, dünyanın en ileri üretim teknolojilerini kullanmakta ve çıkarılan doğal ürünleri spesifikasyonlarına uygun işlemektedir. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye'nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir. Tureks Stone'un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunmaktadır.

 

Haberin Kaynağı : Haber Atölyesi


26.02.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş