Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

İntema Mutfak Unicera'da

İntema Mutfak Unicera'da

İntema Mutfak’ın “Yaşayan Mutfaklar” konsepti 23 – 27 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor.

İntema Mutfak, “Yaşayan Mutfaklar” konsepti ile 23 – 27 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor.

Modern Türk tasarımı, Berloni’nin İtalyan tarzı ve Bulthaup’un mükemmel Alman kalitesini bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen İntema, marka portföyünü ve işbirliklerini fuar kapsamında sergileyecek ve misafirlerini modern tasarım çizgisine sahip olan Inova mutfağında ağırlayacak.

23 Şubat’ta kapılarını açacak UNICERA’da, İntema Mutfak’ın 7. salon 743 numarada yer alan standı 27 Şubat tarihine kadar gezilebilecek.

İntema Mutfak Hakkında:
Eczacıbaşı Holding’in sahip olduğu 30 yıllık mobilya deneyimi ile yaratılan İntema Mutfak markalı mutfak mobilyaları yenilikçi ve modern çizgisiyle ve modüler mutfak mobilyası kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, markalı mutfak pazarında öncü marka olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. İntema Mutfak, iletişim çalışmalarını tüketiciler için ideal mutfak yaşamını tasarlayan uzman bir marka olma yönünde yürüterek, marka ile kullanıcıları arasında duygusal bir bağ kuruyor. Tüketicisine formu ve tasarımı ile farklılaşan alternatifler sunmak, aynı zamanda ürün, malzeme ve fonksiyon detaylarındaki çeşitliliği desteklemek amacıyla moda ürün gamını destekleyici ürün geliştirme çalışmalarına odaklanıyor. İntema Mutfak ürünleri, Türkiye genelinde 35 satış noktasında uzman satış kadroları ile satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra; satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini de tüketicilerine sunuyor.

Haberin Kaynağı : Excel İletişim ve Algı Yönetimi


15.02.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş