Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

Hisar,Yeni Tasarımları ile Home Fuarı'nda

Etiketler

hisarmutfak eşyalarızüccaciye

Haberle ilgili fotoğraflar

Hisar,Yeni Tasarımları ile Home Fuarı'nda

Hisar yeni ve ödüllü tasarımlarıyla bu yıl 8.’si gerçekleşen İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

28–31 Mart 2013 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuarda Hisar, porselen takımlarından çatal kaşık bıçak setlerine, tencere takımlarından masa aksesuarlarına, çaydanlıktan çeyiz setlerine ve cam koleksiyonuna kadar pek çok ürününü ziyaretçilerle buluşturdu. 
Hisar standına yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler, tasarım ödülüne layık görülen, yumuşak çizgilerin ve kıvrımlı hatların güzelliğini ön plana çıkaran "TeaLove" Çaydanlık ve Demlik Seti ile tasarımın işlevselliğini ortaya koyan NİOO (Ne İstersen O Olsun) Kahve Fincanı’nı da yakından görme fırsatı buldu.
Hisar, mutfaklara yenilik getirecek son ürününü Sağlıklı Pişirme Seti’ni de ilk kez bu fuarda ziyaretçilere tanıttı. El yakmayan silikon sapları, çoklu yemek pişirme fonksiyonu ve rende aparatı ile standa dikkatleri üzerine çeken set, buharda susuz ve yağsız pişirme özelliği ile hem besinlerin minarelerini koruyor hem de sofraların forma girmesini sağlıyor.

Haberin Kaynağı : Haber Atölyesi


02.04.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş