Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

GROHE Türkiye Bayileri KKTC’de  Biraraya Geldi

GROHE Türkiye Bayileri KKTC’de Biraraya Geldi

GROHE Türkiye 2014 yılı büyüme stratejileri, 5-7 Kasım’da KKTC Merit Park Otel’de düzenlenen toplantıda bayilerle paylaşıldı.

Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımı tedarikçisi olan GROHE’nin Türkiye’deki 28 bayisi KKTC Merit Park Otel’de biraraya gelerek şirket yetkilileri ile 2013 yılı değerlendirmelerini ve 2014 yılı stratejilerini paylaştılar. GROHE Türkiye Ülke Müdürü Serhat Sabaz ev sahipliğinde 5-7 Kasım tarihlerinde gerçekleşen bayi toplantısında GROHE’nin 2014 yılı büyüme stratejileri paylaşıldı.

GROHE’nin sıhhi tesisat ürün ve sistemleri için küresel bir marka olduğunu ve son yıllarda sergilediği yüksek performansa bağlı olarak elde ettiği başarılı finansal sonuçların ardından, geçtiğimiz günlerde çok önemli bir satışa konu olduğunu belirten GROHE Türkiye Ülke Müdürü Serhat Sabaz şunları söyledi. “Dünya çapında kaliteli ürünler ve uzmanlık sunan markamızın Türkiye’de giderek büyüdüğünü görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de çok deneyimli ve yetkin bir satış ekibi ile çalışmanın avantajına sahibiz. Bugün, sergilediğimiz başarılı sonuçları kutlamak ve Türkiye’deki hedeflerimize ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz motivasyon ve enerjiyi toplamak için biraraya geldik. GROHE olarak, faaliyet gösterilen tüm pazarlarda, ki buna Türkiye de dahil, büyümeye daha da hızla devam etmeye kararlıyız”

Türkiye’nin de bayilerin özverili çalışmaları sayesinde GROHE’nin elde ettiği başarılara ve dolayısıyla bu satışa katkı sağlayan ülkelerden biri olduğunu ifade eden Sabaz, “GROHE Türkiye olarak, çok önemli fırsatlara sahibiz. Dünyadaki ekonomik durgunluğun Türkiye’de aynı oranda yaşanmaması ve inşaat sektöründeki canlılığın sürmesi, ve nihai tüketici dediğimiz, ürünlerimizi kullanan kişilerin su çözümleri konusundaki giderek daha da bilinçlenmeleri bize önemli fırsatlar sunuyor.” dedi.

GROHE Türkiye 2013 yılı sonunda showroom ağını genişleterek 46 showroom’a ulaştı. 2013’te SPA konsepti ve bu konsepte yönelik ürünler önemli bir atılım gerçekleştiren GROHE Türkiye, kalite, tasarım, teknoloji ve sürdürülebilirlik alanlarında standartları belirlemeye, mükemmel su çözümleri sunmaya devam ediyor.

Haberin Kaynağı : Ogilvy Halkla İlişkiler


19.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş