Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

Göz Alıcı Mekanlar için; Serra Onice

Etiketler

serra oniceseramikseranitgranit

Haberle ilgili fotoğraflar

Göz Alıcı Mekanlar için; Serra Onice

Özel karo tasarımlarıyla fark yaratan genç seramik markası Serra, birbirinden şık koleksiyonlarıyla mükemmel mekanlar yaratıyor. 

Markanın yeni karosu Onice, zarif tasarımıyla beğeni topluyor.Genç seramik markası Serra, birbirinden şık ve özgün tasarımlı seramik karolarıyla dekorasyonda her zevke özel seçenekler sunuyor. Özenle tasarlanarak son teknoloji ile üretilen farklı renk, doku ve desenlere sahip Serra karolar, mükemmelik ve zerafeti evlere taşıyor.

Onice sadeliğin zerafetini evlere yansıtıyor
Sade ve zarif tasarımıyla asil şıklığı yaşam alanlarına taşıyan Onice’in 60 x 60 cm ebatlarına sahip yer karosu antrasit, beyaz ve bej olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle dikkat çekiyor. Modelin yer karosu aynı boyutlardaki antrasit – beyaz ve bej – mavi tonlarındaki köşe dekorlarıyla da göz alıcı mekanlara kapı açıyor.
30 x 90 cm’lik mavi, beyaz, bej ve antrasit renkli Onice dekor duvar karoları ise Serra şıklığını yerden duvara tamamlıyor.60x60 cm yer ve 30x90 cm boyutlarında duvar karoları ile dekor, bordür, finish elemanları ve süpürgeliklerine kadar en küçük detayları düşünülen modeller, evini yenilemek isteyenleri Serra bayilerinde bekliyor.

Seranit
Seranit Granit Seramik Sanayi Ticaret A.Ş. Türkiye’nin ilk Teknik Porselen üreten fabrikası olarak Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde 1992 yılında kurulmuş, 1993 yılında üretim faaliyetine başlamıştır. 55 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 102 bin metrekarelik bir alanda faaliyetini sürdürmekte olan SERANİT’in kapasitesi 8,5 milyon metrekareye ulaşmıştır. Sahip olduğu üretim teknolojileri ile dünya teknik porselen üreticileri arasında saygın bir yer edinen SERANİT, bünyesinde gerçekleştirdiği AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları sayesinde birçok ilk’e de imza atmıştır.

 

Haberin Kaynağı : Bersay İletişim Danışmanlığı


19.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş