Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

E.C.A ve Serel Yeni ve Renkli Tasarımlarıyla UNICERA Fuar'ında

E.C.A ve Serel Yeni ve Renkli Tasarımlarıyla UNICERA Fuar'ında

Seramik banyo ürünleri ve armatür pazarında trendlerin belirleyicisi Elmor, E.C.A ve Serel markalı yeni ürünlerini 23- 27 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen Unicera Fuarı’nda tanıtacak.

E.C.A ve Serel’in en yeni tasarımları, Tüyap Fuar Merkezi’nde 2. holde kurulu Elmor standında görülebilecek. Elmor, fuarda ilk kez görücüye çıkacak olan E.C.A. ve Serel markalı birbirinden şık, renkli tasarımları ve son teknoloji ürünleri ile banyo ürünleri ve armatür sektöründe yeniliklere imza atacak.

Bu yılki Unicera Fuarı’nda “senkronize” temasını işleyecek olan Elmor, E.C.A. ve Serel markalı armatür ve vitrifiye ürünlerinin renk ve tasarımlarıyla birbirleriyle uyumunu vurgulayacak. Sergileneceği renkli armatür ve vitrifiyelerle banyolarda yeni bir devri başlatacak olan E.C.A. ve Serel, getireceği bu yeni zevk ve tasarım anlayışıyla sektöre de damgasını vuracak. Tasarım ve renklerin yanı sıra su tasarrufu sağlayan ve klozetlerde su sıçratmayı önleyen yeni teknolojileriyle de öne çıkan E.C.A. ve Serel, tüketici ve çevre dostu ürünlerini Unicera’da tanıtacak.

Haberin Kaynağı : IMAGE HALKLA İLİŞKİLER


01.02.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş