Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

Creavit ile Doğadan Banyoya Seriler: Jaws & Bull

Etiketler

creavit bulljaws & bullbanyo

Haberle ilgili fotoğraflar

Creavit ile Doğadan Banyoya Seriler: Jaws & Bull

Şehir hayatı insanı doğadan koparıyor. 

Günlük hayatın yoğun koşuşturmacası içine sıkışan insanın doğa özlemi, Creavit tasarımlarının çıkış noktası oluyor. “Banyo bu tarafta” mottosuyla banyoları güzelleştiren Creavit, doğanın büyüsünü banyolara taşıyor.

Ezber bozan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, 2013 Sonbahar & Kış Koleksiyonunda yer alan yeni ürünlerinde gözünü doğaya çeviriyor. İsmini ve ilhamını doğadan alan, Creavit Bull ve Creavit Jaws Banyo Takımları; sıradanlığa meydan okuyan tasarımlarıyla öne çıkıyor. Doğadan banyoya bu tasarım yolculuğunda Creavit Bull yeniden doğuşlara gönderme yaparken, Creavit Jaws derin denizlerin gizemine götürüyor.

Creavit Bull ile Banyonuz Yeniden Doğuyor

İlhamını doğadan alan ilk ürün olan “Creavit Bull Banyo Takımı”nda çağlar boyunca yeniden doğuşun, dönüşümün ve verimliliğin sembolü olan boğa figüründen yola çıkılıyor. Banyolara özel bir ruh getiren bu mistik figür, bütün görkemiyle yeni başlangıçlara gönderme yapıyor. Maskülen, iddialı ve sıradışı tasarımlarıyla öne çıkan üründe lavabo, asma ve tek klozet ile zenginleştirilerek banyolarınızın havasını değiştiriyor. 50x65 cm ölçülerindeki lavabo, Creavit armatürler ve metal aksesuarlarla tamamlandığında çok daha çarpıcı bir etki bırakıyor. Takımdaki klozetler, Creavit gömme rezervuarlar ve birbirinden zengin seçenekli kumanda panelleriyle uyumlu bir birliktelik sunuyor.

Creavit Jaws Derin Denizlerin Gizemine Götürüyor
Doğadan aldığı ilhamla banyolara büyülü dokunuşlar getiren ürünlerden bir diğeri “Creavit Jaws Banyo Takımı” gözünü denizlerin efsanevi kralına çeviriyor. Doğanın kusursuz eserlerinden biri olan köpek balığı bu etkileyici tasarımın çıkış noktasını oluşturuyor. Derin denizlerin gizemli dünyasında bir yolculuğa çıkaran bu ürünlerle banyolara heyecan ve adrenalin geliyor. Estetiğin yeniden yorumlanmasıyla tasarlanan lavabo ve asma klozetten oluşan banyo takımı banyolara özel bir hava katıyor. Kusursuzluğuyla hayran bırakan ve yaşam kaynağımız olan doğa, usta tasarımcıların hayal gücüyle birleşiyor. Tasarım uzmanı Creavit, banyo modasını yeniden yorumluyor. Doğanın mucizeleri banyolarda hayat buluyor.Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve servis sağlıyor. Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriliyor. Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Çin’de yeni bir showroom açan Creavit, ülkemizde vitrifiye alanında bu başarıyı gösteren iki firmadan biri sayılıyor. www.creavit.com.tr

Haberin Kaynağı : HC İletişim


04.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş