Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

Bien'den Kışa Özel Ürün Seçenekleri

Haberle ilgili fotoğraflar

Bien'den Kışa Özel Ürün Seçenekleri

Türkiye seramik sektörünün öncü firması Bien, SPA’lara özel tasarladığı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor. 

Ruhsal ve bedensel arınma seanslarında yüzyıllardır kullanılan ‘SPA’lar, şimdi Bien’in seçkin ve birbirinden şık tasarımlarıyla şekilleniyor. Otel SPA’ları, otellerin klasik Türk hamamları ve SPA merkezleri tarafından tercih edilen Bien’in özel serileri arasında ‘Picasso’, ‘Stone Latte’ ve ‘Elhamra’ yer alıyor.

Sanatın mekânlara yansıması
Picasso: Bien’in, SPA’ların duvar dekorasyonu için en fazla tercih edilen serilerinden ‘Picasso’, mavi ve vizon renk seçenekleri ile doğallığı yansıtıyor. 14,5x60 cm ebatlarında olan Picasso serisi ayrıca mutfak, banyo gibi iç mekânlar ile, teras ve bahçelerin yanı sıra yerde de kullanılabiliyor.

Dayanıklılığın simgesi
Stone Latte: Kaymazlık özelliği ile özellikle yer dekorasyonunda kullanılan ‘Stone Latte’, dijital baskı sistemiyle üretilen bir ürün serisi… 40x60 cm ebatlarında üretilen seri, dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Hem sade hem de şık tasarımı ile Stone Latte mimari çözümlerde de tercih edilen bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Elhamra Sarayı Esintisi
Elhamra: Turkuazın çeşitli tonları ve beyaz renk seçenekleriyle ‘Elhamra’ geniş spa ve banyo alanlarını rüya gibi mekânlara dönüştürüyor. Hem yerde hem duvarda kullanılabilen seri 40x40 ve 30x60 cm ebatlarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

KIŞ AYLARINDA İÇİNİZİ ISITACAK DEKORASYON ÇÖZÜMLERİ
Bien ürünleri, kış aylarında misafirlerini karşılamaya hazırlanan tesislerin dinlenme mekânlarında da göz alıcı tasarım alanları oluşturuyor. Düşük sıcaklıklara ve donmaya karşı dayanıklılığı ve kaymazlık özelliği ile Bien ürünleri, hem dış hem iç mekânlar için ideal çözümler sunuyor. Kolay temizlenebilir olması nedeniyle özellikle şöminelerin etrafında kullanılan Bien’in ‘Misto’ ürünü mekânlarda sıcacık bir şıklık yaratıyor. 61x61 cm ve ceviz renginde üretilen, ahşap görünümlü Misto, teraslarda, bahçelerde ve balkonlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Dağ evlerinde ve soğuk bölgelerde, sert doğa koşullarında yaşam alanlarını zevkine göre döşemek isteyenler de Bien farkıyla şıklığı ve seramiğin sağlığını bir araya getirebiliyor.

Haberin Kaynağı : GRAYLING


15.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş