Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Banyo-Mutfak-Seramik > Tüm Banyo-Mutfak-Seramik Haberleri

Artema Mınıbox'a Yılın "Altın Çekül Yapı Ürünü "Ödülü

Haberle ilgili fotoğraflar

Artema Mınıbox'a Yılın "Altın Çekül Yapı Ürünü "Ödülü

Artema’nın yeni ürünü Minibox standartları zorluyor.

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun mutfak, banyo armatürleri ve aksesuarları markası Artema, yapı sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan YEM Ödülleri’nde Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü’nü kazandı.

Türkiye armatür pazarının lideri Artema, aldığı ödüllerle kaliteye yönelik yatırımlarıyla sektördeki ilklere adını yazdırmaya devam ediyor. Armatür sektörünün “Ulusal Kalite Başarı Ödülü” alan ilk markası olan Artema, Altın Çekül Yapı Ürün 2013 Ödülüne de layık görülerek tasarıma ve teknolojiye verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Yapı-Endüstri Merkezi'nin (YEM), 42 yıllık birikimini topluma aktarmak ve Türkiye’de kentsel ve mimari çevreye duyulan ilgiyi artırmak amacıyla 1991’den bu yana düzenlediği Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü bu sene de büyük ilgi gördü. Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ürün ödülünde Artema, “Minibox Ankastre Sıva Altı Standardizasyonu” ürünüyle tüm rakiplerini geride bıraktı.

24 Nisan’da gerçekleştirilen törende, Artema Pazarlama Müdürü Şemun Alp Biber, ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek “2005 yılından bu yana armatür pazarının liderliğini elimizde tutuyoruz. Yapı sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü’nü almaktan mutluluk duyuyoruz. Artema olarak biz “En” olmak için ekipçe büyük özveriyle çalışıyoruz. Aldığımız bu ödülle de başarımızın altını bir kez daha çiziyoruz.” dedi.

Altın Çekül 2013’e değer görülen Artema Minibox Ankastre Sıva Altı Grubu ankastre ürünleri fark yaratan özellikleri ile standartları zorluyor. Lavabo bataryası sıva altı standardizasyonunda dünyada en küçük boyutlara sahip olan Artema Minibox, montaj-demontaj kolaylığı, yalın ve küçük boyutlu tasarımı gibi özellikleriyle göz dolduruyor.

Haberin Kaynağı : LeoPR


30.04.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş