Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Bağlantı Elemanları > Tüm Bağlantı Elemanları Haberleri

Yaren Bağlantı, Ayar Pulları Üretimine de Başlayacak

Yaren Bağlantı, Ayar Pulları Üretimine de Başlayacak

Kardeş firmalar olan Yaren Bağlantı ve İlke Rondela sektörlerindeki gelişimlerini ve büyümelerini hızla sürdürüyor. 

Yaren Bağlantı Elemanları Genel Müdürü Tarık Güzel ve İlke Rondela Genel Müdürü Turhan Torçuk, ürün grupları, 2013 yılı rakamları ve yapacakları yeni yatırımlar hakkında bilgiler verdiler.

2 firmada toplam 30 kişinin çalıştığını ve özellikle özel ürünler ürettiklerini söyleyen Tarık Güzel ve Turhan Torçuk, aylık kapasitelerinin 150 ton olduğunu, 2014 yılında %20 büyüme beklediklerini belirttiler.

2000 metrekare açık alan üzerinde 1000 metrekare kapalı alanda üretimlerine devam eden firmalar, 2014 yılında ayar pulları üretimine başlayacak. 2014 yılında yeni makine yatırımlarını da yapacaklarının bilgisini veren Tarık Güzel ve Turhan Torçuk, her türlü segman, çanak pul, tırtıllı pul, yaylı rondela, özel pul, normal pul vb. imalatı ile beyaz eşya, otomotiv,
mobilya ve inşaat olmak üzere
bağlantı elemanları kullanan tüm sektörlere hizmet verdiklerini, bağlantının olduğu her yerde olduklarını söylediler.

Yaren Bağlantı ve İlke Rondela Hakkında:

Her türlü segman çanak pul tırtıllı pul yaylı rondela özel pul normal pul vb. imalatı ile beyaz eşya, otomotiv, mobilya ve inşaat olmak üzere bağlantı elemanları kullanan tüm sektörlere hizmet vermektedir.

ISO 9001 -2000 belgesi için müracaat edilerek yoğun çalışmalar sonucu 11.07.2006 tarihinde belgesini almaya hak kazandı.

Kalite politikası; güvenilir aynı kalitede ürün üretmek, sürekli iyileşme sağlamak, hata miktarını minimuma indirmek müşteri memnuniyeti yükseltmektir.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


23.01.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş