Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Bağlantı Elemanları > Tüm Bağlantı Elemanları Haberleri

Norma Turkey Bağlantı ve Birleştirme Teknolojileri

Norma Turkey Bağlantı ve Birleştirme Teknolojileri

NORMA Group 60 yılı aşkın üretim ve ürün geliştirme tecrübesiyle bağlantı ve birleştirme teknolojileri sektöründe, teknoloji ve pazar lideri konumundadır. Üretim, satış ve lojistik birimleri, Avrupa,Amerika ve Asya-Pasifik bölgesine, 6000’den fazla çalışanı ile yayılmış durumdadır.

Kelepçe, konnektör ve plastik sistemler kategorilerinde, çok geniş bir yelpazede innovatif bağlantı ve birleştirme ürünleri sunan NORMA Group, bu özelliği ile lider bir çözüm ortağıdır. Kaliteden ödün vermemesi ve teknolojik olarak lider konumda olması NORMA Group’un 100’den fazla ülkede, 10.000’i aşkın müşterisinin güvenini kazanmasında etkili olmuştur

ABA, Breeze, CONNECTORS, NORMA, Serşex, Serratub, Terry ve Torca markalarıyla boru ve hortum bağlantı sistemlerinde endüstri lideridir. Bu markalar; Emisyon Kontrolü, Soğutma, Hava Emiş, Yardımcı ve Altyapı sistemleri gibi uygulama alanlarında talep edilen endüstriyel standartları karşılayabilecek mümkün olan en geniş spektruma sahiptir.

Global Hedef, Yerinde Destek

NORMA Group, dünyadaki farklı lokasyonlarda kendi bölgesinde uzmanlaşmış distribütör ağı ile çalışmaktadır. NORMA Group’un uygulamaya özel ürün grupları ve sahip olduğu ileri teknoloji;bütün kontak noktalarında uygun çözüm sunmasına, satış sonrası ve servis desteği sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Daha Güvenli, Daha Temiz ve Enerji Dostu Bir Dünya’ya

NORMA Group ürünlerinin üstünlüğü; otomobil, gemi, tren, uçak, beyaz eşya, motor, tesisat, kimya ve bioteknoloji sektöründeki uygulamalarda ve daha bir çok alanda, güvenlik ve güvenilirliğinin dünya çapında artmasına yardımcı olmaktadır. NORMA Group’un sağladığı çözümler, müşterilerine ve son kullanıcılara, üst seviye performans ve fiyat avantajı sağlamaktadır. NORMA’nın sahip olduğu teknoloji, değerli enerji kaynaklarını koruyarak emisyon, kirlilik ve ağırlığı azaltarak doğanın korunmasına yardımcı olur.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


29.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş