Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Bağlantı Elemanları > Tüm Bağlantı Elemanları Haberleri

Norm Grubu Proje Pazarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Norm Grubu Proje Pazarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

2015 son çeyreğinde 2.’si düzenlenen yarışmada Norm Grubu çalışanlarının ekipler halinde önerdikleri, farklı alanlarda gelişime neden olabilecek proje fikirleri yarıştı ve ödüllendirildi. 

Yarışma kapsamında yenilikçilik, kalite, çevre, maliyet düşürme, çalışan memnuniyeti, işçilik maliyetleri, çalışma yaşamına katkı gibi kriterler seçici komite tarafından özel katsayılar ile değerlendirildi. Bu kriterler ile etkin gelişime neden olma koşulları oylanırken, dereceye giren takımlar ödüllendirildi.

Doruk Otomasyon ERP ile entegre edilerek üretimde verimlilik artışı uygulamalarına yönelik öneri birincilik; Yeşil Ofis uygulamaları projesi ikincilik 2M / 6G Saplama – Taraklama Ürünleri projesi ise üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Norm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal; proje pazarı önerilerini gerçekten önemsediklerini ve her yıl artan ilginin kendilerini sevindirdiğini belirtti. Birinci olan iş fikri ile teknolojik alt yapının üretim, kalite, kalıp depo, yüzey işleme entegrasyonu sayesinde mevcut sistemlerde azami fayda sağlamayı hedeflediklerini aktardı. Proje; izlenebilirlik ve verimlik artışı ile 190 bin TL’lik bir tasarruf sağlayacak aynı zamanda 6000 adetlik bir kağıt tüketimini önlemiş olacak.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


29.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş