Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Bağlantı Elemanları > Tüm Bağlantı Elemanları Haberleri

Fransız Titatox, Türkiye’ye Geliyor

Etiketler

titanox

Fransız Titatox, Türkiye’ye Geliyor

1975 yılında kurulan, teknik bağlantı elemanları ve montaj çözümleri satışı üzerine faaliyet gösteren Fransız Titanox firması Türkiye’de yaptığı ortaklık ile pazara girdi. Titanox Yönetim Kurulu Başkanı Caroline FODOR firma ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Titanox firması hakkında bilgi verir misiniz?

Caroline FODOR: TITANOX, teknik bağlantı elemanları ve montaj çözümleri satışı üzerine 1975 yılında kurulmuş bir Fransız şirketidir. Merkezi Paris bölgesinde yer alan TITANOX grubunun Çin ve Hindistan’da yer alan yan kuruluşları bulunmaktadır.

Müşterilerinize sunduğunuz ürünler ve hizmetler nelerdir? Hedef müşteri kitleniz daha çok hangi sektörlerdir?

Caroline FODOR: TITANOX; geniş bir yelpazede, katma değeri yüksek, teknik bağlantı ve montaj çözümleri üretiminde pazar liderlerinin dağıtımını yapar.

50 yılı aşkın deneyimi ile desteklediği sektörler; elektronik, bilgisayar ve bilişim, veri ve telekomünikasyon, medikal, otomotiv, demiryolu ve havacılık sanayi, ev aletleri ve genel imalat sektörleridir.

Türkiye pazarını nasıl görüyorsunuz? Türkiye’de beraber iş yaptığınız bir firma var mı?

Caroline FODOR: Biz Türkiye pazarını, endüstriyel alanda birçok fırsatların olduğu, gelişime açık, umut verici bir pazar olarak görüyoruz. Güçlü “know-how”ımızın ve getireceğimizin çözümlerin çeşitliliği ile bu pazarın gelişmesine katkı sağlayacağımıza eminiz. Üzerinde çok ciddi olarak düşündüğümüz, Türkiye’de bir bağlı ortaklık kurma fikrini, bugünlerde hayata geçiriyoruz.

Firma olarak önümüzdeki süreçte hedefleriniz nelerdir?

Caroline FODOR: Önümüzdeki süreçte, uluslararası düzeydeki gelişimimizi, endüstriyel alanlarda büyümekte olan yeni pazarlarla pekiştirmek istiyoruz. Türkiye’de teknik bağlantı çözümlerimizin, özellikle de RIVELIT markalı, yüksek kaliteye ve geniş bir yelpazeye sahip perçinleme sistemlerimizin, çok yüksek bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz. Türkiye’de, saplama kaynak cıvataları, self-clinch cıvata ve somunlar, perçinler ve perçinleme sistemleri, bu ürünler için gerekli olan tüm makine ve el aletleri, ayrıca özel tasarım bağlantı elemanları ve bağlantı çözümleri ile alüminyum bağlantı elemanları ve ray sistemlerinden oluşan teknik bağlantı elemanlarımızı tüm çeşitleriyle pazara sunacağız.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


29.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş