Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Bağlantı Elemanları > Tüm Bağlantı Elemanları Haberleri

Çağdaş Cıvata, BSA Markası ‹le Müşterilerine Kalite ve Güven Sunuyor

Çağdaş Cıvata, BSA Markası ‹le Müşterilerine Kalite ve Güven Sunuyor

3 genç ortaklı bir firma olarak bağlantı elemanları sektöründe hizmet veren Çağdaş Cıvata, BSA markasıyla sektörde hızlı yükselişini sürdürüyor. 

Özellikle elektrikli ev aletleri, pencere sistemleri, mobilya sektörü, beyaz eşya ve otomotiv yan sanayi sektörlerinin bağlantı elemanları konusunda tedarikçisi konumunda olan Çağdaş Cıvata büyümesini her geçen yıl sürdürüyor. Çağdaş Cıvata Genel Müdürü Samet Er, firmaları hakkında bilgiler verdi.

Samet Er, “Çağdaş Cıvata, 2010 yılında Bayrampaşa’da üretim yapan fabrikalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kuruldu. 2012 yılının sonuna kadar Bayrampaşa’daki yerinde devam etti ve 2013 yılında Beylikdüzü’ne taşındı. 2015 yılının sonunda Çağdaş Cıvata kabuk değiştirerek 3 genç ortak olarak BSA markasını aldı. BSA ortakların ismi olan Bişar, Samet ve Ayberk’in kısaltmasıdır. Bişar Çevik, Samet Er ve Ayberk Gürbüz, Çağdaş Cıvata’nın üç ortağıdır. 400 metrekare alanda 15 kişi ile faaliyet gösteriyoruz. 250 palet malzeme tutabiliyoruz. Çağdaş Cıvata aynı zamanda UGC Uğur Gürbüz Cıvata’nın dağıtıcı bayisidir” dedi.

‘Ciromuzu her yıl %25 oranında artırıyoruz’

Çağdaş Cıvata ortakları olan biz gençler, sektörümüzün tecrübeli isimlerinden Ercan Abacıoğlu ve Ulaş Özgül’ü de bünyemize kattık, genç ve dinamik yapımıza tecrübeyi de ekleyerek her yıl büyümemize devam ediyoruz. Çağdaş Cıvata ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip bir firma olarak müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Tercih edilme nedenlerimize ; ürünlerimizin kalitesi, servisimizin hızlı olması ve müşterilerimizin emniyet stoklarını tutmamızı da ekleyebiliriz. Ürünlerin imalat süreleri gün geçtikçe uzamaya başladı, bizde ürünleri stokta tutup; müşteriye zamanında ürün verebilmekte ve müşterilerimizin üretimlerinin durmasını ve aksamasını engellemiş oluyoruz. Ağırlıkla, elektrikli ev aletleri, pencere sistemleri, mobilya sektörü, beyaz eşya ve otomotiv yan sanayi sektörüne hizmet veriyoruz.

Önümüzdeki dönem hedeflerimizde sunta vidası ve matkap uçlu metrik vida, sac vidası imalatı yaptırıp stoklarımızdan satış yapmak var. Bu ürünler daha önceden ithal edilen ürünlerdi ama artık yerli imalatçılarımız da bu ürünleri kaliteli ve düşük maliyette üretilmektedir. Yerli imalatçılarımızın ürettiği bu ürünler ithal gelen ürünlere göre çok daha kaliteli. Biz de Çağdaş Cıvata olarak bu ürünleri müşterilerimize sunacağız. Çağdaş Cıvata olarak ilk ihracat siparişimizi de aldık, ilk ihracatımızı Tunus’a gerçekleştireceğiz.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


29.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş