Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Bağlantı Elemanları > Tüm Bağlantı Elemanları Haberleri

BESİAD’dan MATİL’e Ziyaret

Haberle ilgili fotoğraflar

BESİAD’dan MATİL’e Ziyaret

26.10.2016 tarihinde BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (BESİAD) Yönetim Kurulu ve üye kuruluşlarının temsilcilerden oluşan bir heyet, MATİL’e bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tecdelioğu, Yönetim Kurulu Üyeleri Remzi Topuk, Fatih Uysal, Uğur Karaduman, Vahit Özgül, Gökhan Ulaşan, Yiğit Deniz, Tufan Deniz, Nihat Tecdelioğlu ve Genel Sekreter Semih Özölçer katılımıyla gerçekleştirilen Ekim ayı BESİAD Yönetim Kurulu toplantısı sonrası katılımcılar ve SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ ve  BESİAD BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ Yayın Koordinatörü Vedat Gökçe, ve  ve TSE Genel Sekreter Yrd. Vedat Demir ile birlikte MATİL tarafından kurulup işletilen Çelik Test ve Araştırma Merkezi laboratuvarlarını MATİL Genel Müdürü Hüseyin Soykan ve Çelik İhracatçıları Birliği Başkanı Namık Ekinci ile  birlikte gezdiler.
Çelik İhracatçıları Birliği Başkanı Namık Ekinci’nin de hazır bulunduğu ziyarette, BESİAD üyeleri ile MATİL arasında test, analiz ve proje geliştirme imkanları değerlendirildi. 

Editör : MEHMET CAN
29.10.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş