Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

SARTEN, AMBALAJ FUARINDA FABRİKA KURUYOR

Etiketler

sarten ambalaj fuarı

SARTEN, AMBALAJ FUARINDA FABRİKA KURUYOR

Bu yıl 21'incisi düzenlenen Uluslararası Avrasya Ambalaj Fuarı, sektörün tüm yeniliklerini 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerle buluşturacak. Türkiye'nin en büyük entegre ambalaj firması Sarten, fuarda kuracağı mini üretim hattı ile katılımcılara ambalajın yapım öyküsünü anlatacak.

Müşterilerin tasarımlarını, metal ofsette üretim aşamasına geçmeden önce dijital ortamda metal yüzeye baskı yapan dijital baskı teknolojisi, Sarten standında fuar ziyaretçilerine tanıtılacak.


1972'de bir aile şirketi olarak kurulan Sarten Ambalaj, günümüzde 2'si yurt dışında olmak üzere 15 fabrikasıyla müşterilerine hizmet sunuyor. Metal ambalajda Türkiye ambalaj sektörünün açık ara lideri konumunda bulunan Sarten, aynı zamanda plastik ambalaj da üretiyor. Sarten, gıdadan endüstriyel ürünler ve kozmetiğe kadar geniş bir yelpazedeki ürün grubu için çözümler sunuyor.

Ambalajın hikayesini ve Sarten'in sektördeki yeniliklerini paylaşabilmek için, sizleri standımıza bekliyoruz. 3. Salon'da 314B-315B’de bulunan standımızda, sizleri sürpriz ve eğlenceli etkinliklerle de buluşturmak isteriz.

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece/İstanbul
Salon 3 Stand No 314B & 315B
Tarih: 22-25 Ekim 2015

Sarten Hakkında:
1972 yılında kurulan Sarten, Türkiye'nin en büyük entegre ambalaj üreticisidir. Sarten, şu anda gıda ve ev eşyalarının yanı sıra motor yağları ve kimyasal ürünler gibi çeşitli amaçlarda kullanılan metal ve plastik ambalaj kutuları üretmektedir. Sarten, Türkiye ve Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Rusya gibi komşu ülkelerde, yaklaşık 1.500 şirkete ürün tedarik etmektedir. Sarten ülke genelinde 13, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya’da olmak üzere toplam 15 fabrika ile hizmet vermektedir.

 

 

Haberin Kaynağı : ZEGO İLETİŞİM


22.10.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş