Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

Paketleme ve Gönderi Uzmanından Yıl Sonuna Özel Fırsat Kampanyası

Haberle ilgili fotoğraflar

Paketleme ve Gönderi Uzmanından Yıl Sonuna Özel Fırsat Kampanyası

Türkiye’ de ilk ve tek olarak, kurumsal ve bireysel müşterilere paketleme, gönderim, sigortalama hizmetlerini bir arada sunan PSC, yeni yıla özel bir kampanya düzenliyor. 

Kampanya kapsamında bir defada yapılan 25 paket ve üstü gönderimlerin KDV’si PSC tarafından ödeniyor. Bu şekilde müşterilere %18 indirim fırsatı sunuluyor.

Bireysel ve kurumsal müşterilerin tümü için geçerli olacak kampanyada sunulan indirim, ürünün paketleme ve gönderisi PSC şubesi tarafından yapıldığı durumlarda geçerli oluyor. Kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar tüm PSC şubelerinde geçerli olacak.

PSC HAKKINDA:
PSC, 2010 yılından bu yana kurumsal ve bireysel müşterilere paketleme, gönderim ve sigortalama hizmetlerini bir arada sunan, Türkiye çapında "bayilik" sistemi ile hizmet veren bir franchising ağıdır. Türkiye’de bir ilke imza atarak gönderileri gelişmiş paketleme teknik ve teknolojileri kullanarak paketleyen ve varış noktalarına güvenli bir şekilde teslim edilmeleri için sigortalayan PSC’nin Türkiye genelinde 62 şubesi bulunuyor.PSC, yedek parçadan elektronik eşyaya, tıbbi malzemeden bilgisayara, endüstriyel ekipmandan antika ve sanat eserine kadar pek çok ürünü güvenli bir şekilde varış noktasına teslim ediyor. Ayrıca, PSC, tıbbi malzemelerin uygun sıcaklık koşullarında yurt içinde her noktaya ve yurt dışında 220 ülkeye gönderilmesini sağlayarak “Soğuk Zincir” servisi de vermektedir.

Haberin Kaynağı : Haber Atölyesi


10.12.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş