Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

Olmuksan International Paper Yeni Kurum Kimliğini Müşterileriyle Paylaştı

Olmuksan International Paper Yeni Kurum Kimliğini Müşterileriyle Paylaştı

Türkiye oluklu mukavva ambalaj sektörünün lideri Olmuksan International Paper, yeni kurum kimliğini düzenlediği akşam yemeğinde müşterileriyle paylaştı.

Olmuksan International Paper, 25 Eylül’de İstanbul Radisson Blu Bosphorus Otel’de müşterileriyle bir araya geldi. Olmuksan International Paper, şirketin üst düzey yetkilileri ve satış ekibinin katıldığı organizasyonda yenilenen kurum kimliğinin detaylarını müşterileriyle paylaştı.

Dinamik şirket görüntüsüyle birlikte, yenilikçilik ve yaratıcılığı da vurgulayan yeni logodaki benzersiz (“m”) sembolünün, Olmuksan International Paper’ın temel işi ve uzmanlık alanı olan oluklu mukavva ambalajı sembolize ettiği, yeşil renginin de şirketin sürdürülebilirlik taahhüdünü simgelediği belirtildi.

Olmuksan International Paper’ın tüm müşterilerine üstün kalitede ürünler ve değer yaratan çözümler sunmaya devam edeceğini ve her zaman güvenilir bir iş ortağı olacağını vurgulayan Satış Direktörü Tankut Özcan, “Bugün şirketimizin gurur duyduğumuz tarihinde yeni bir sayfa açmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu miras, umut veren ve parlak bir geleceğe sahip” şeklinde konuştu.Açılış konuşması ve yeni kurum kimliğinin tanıtımının ardından, misafirler eşsiz boğaz manzarasında sanatçı Melis Sökmen’in şarkılarıyla keyifli bir akşam geçirdi.

Olmuksan International Paper Hakkında:
Olmuksan International Paper, Türkiye oluklu mukavva ambalaj pazarının liderlerindendir. Geri dönüşümlü kağıt üreten iki kağıt fabrikası ve altı kutu tesisinde 900’ü aşkın çalışanıyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müşterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

fiirket, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Rusya, Asya ve Kuzey Afrika’da üretim faaliyetleri yürüten, kağıt ve ambalaj sektörünün küresel lideri olan International Paper Kuruluşu’nun bir parçasıdır. International Paper yaklaşık 70,000 çalışanıyla stratejik olarak 24’ten fazla ülkede konumlanmaktadır. International Paper’ın 2012’deki net satışları 28 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


30.10.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş