Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

 Koroplast, Kurban Bayramı’nda da Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor

Etiketler

koroplastfırın torbasıambalaj

Haberle ilgili fotoğraflar

Koroplast, Kurban Bayramı’nda da Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor

Yenilikçi ürünleriyle 32 yıldır tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Koroplast, Kurban Bayramı’nda tüketicilerinin saklama ve pişirmeye yönelik tüm ihtiyaçlarına çözümler sunmaya devam ediyor. 

Bu bayramda da etler Koroplast Buzdolabı Poşeti’nde hijyenik bir biçimde saklanıyor, Pişirme Kağıdı ve Fırın Torbası ile pişiyor.Geniş ve yenilikçi ürün yelpazesiyle hayatı kolaylaştıran Mutfak Yardımcı Ürünleri Sektörü’nün lideri Koroplast, Kurban Bayramı döneminde et saklama, dağıtma ve pişirme ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

Kurban etlerinin saklanması ve dağıtılması için en ideal, hijyenik ve pratik yöntem olan Koroplast Buzdolabı Poşeti, bayramı hem 25 adet bedavalı ürünleri hem de indirimli fiyatı ile karşılıyor. Yırtılmayan Koroplast Buzdolabı Poşeti ile etler; bakteri üretmeden, bozulmadan ve güvenle uzun süre buzdolaplarında saklanabiliyor.

Bu Bayram Et Yemekleri Fırında Pişiyor!
Koroplast, Fırın Torbası ve Pişirme Kağıdı ile bayram sofraları için hem lezzetli hem de sağlıklı yemek pişirme yöntemleri sunuyor. Koroplast Pişirme Kağıdı ile tüketiciler fırında yemeklerini hazırlarken hem fırın tepsisini yağlamaya ihtiyaç duymuyor hem de yemeklerinin tepsiye yapışmalarının önüne geçiyor.

Koroplast Fırın Torbası’nda hazırlanan yiyecekler ise fırında kendi yağ ve suları ile piştikleri için yüksek besin değerini muhafaza ederken, ekstra yağ eklenmesine de gerek kalmadığı için düşük kalorili lezzetler
sunuyor.Bayram sofralarının vazgeçilmezi et yemeklerinin güveçte pişirilmiş gibi yumuşacık ve lezzetli olması için Koroplast, Fırın Torbası ve Pişirme Kağıdı ile pişirilebilecek aşağıdaki tarifleri tüketicileriyle paylaşıyor.

Koroplast Hakkında:
Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 32 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam edecek.

Haberin Kaynağı : EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI


10.10.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş