Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

Koroplast Buzdolabı Poşeti ile Yaz Sebzeleri Kışın da Sofranızı Tatlandırsın

Haberle ilgili fotoğraflar

Koroplast Buzdolabı Poşeti ile Yaz Sebzeleri Kışın da Sofranızı Tatlandırsın

Yazın taze sebzelerini kışa da taşımak istemez misiniz? Domates, fasulye, enginar, bezelye, kabak ve diğer tüm yaz sebzelerini derin dondurucunuzda muhafaza edip, kış sofralarınızı tatlandırmak çok kolay. 

Koroplast Buzdolabı Poşeti ile sakladığınız yiyeceklerin kokuları birbirine karışmıyor, ilk günkü tazeliğinde kalıyor.

Çöp Torbası ve Mutfak Yardımcı Ürünleri Sektörü’nün lider markası Koroplast, yaz lezzetlerini kış sofralarına taşımanıza yardımcı oluyor. Koroplast Buzdolabı Poşeti ile derin dondurucunuzda yazın vazgeçilmez lezzetlerinden enginar, fasulye, barbunya, bakla, bezelye ve mısırı Koroplast Buzdolabı Poşeti ile dondurarak saklayabilirsiniz.

Kış Ortasında Yaz Sebzeleri Yeme Keyfi

Hijyenik ortamda ve el değmeden üretilen Koroplast Buzdolabı Poşeti ile kış mevsimine geçmeden dondurarak saklayacağınız sebzeleri uzun süre bozulmadan muhafaza edebilir, yaz lezzetlerini kış mevsiminde de sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

Bunları Unutmayın!
- Mevsiminde yetişmiş taze ve kaliteli sebzeleri seçin.
- Donduracağınız buzdolabı poşetlerini bir seferde tüketecek kadar doldurmaya özen gösterin. Çözünen paketleri tekrar dondurmamaya dikkat edin.
- Derin dondurucunuzdan çıkardığınız sebzelerinizi oda sıcaklığında değil, buzdolabında çözünmesine özen gösterin.
- Taze barbunya ve fasulyeleri güzelce yıkadıktan sonra, kaynayan suyun içerisinde, sonra soğuk suyun içerisinde beklettikten sonra Koroplast Buzdolabı Poşeti’ne yerleştirerek daha lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.
- Kış mevsiminin meşhur nohut veya kuru fasulye yemeklerine çok yakışan kırmızı kapya biberlerini, çekirdeklerini ayıkladıktan sonra Koroplast Kilitli Buzdolabı Poşeti’yle derin dondurucunuzda muhafaza edebilirsiniz.

Koroplast Hakkında:

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 32 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam edecek.

Haberin Kaynağı : EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI


19.09.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş