Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

“COOK Bas ve Kes Streç Film” ile Artık Gıdalarınızı Streçlemek çok Kolay

Etiketler

cookbas ve kes streç filmambalaj

Haberle ilgili fotoğraflar

“COOK Bas ve Kes Streç Film” ile Artık Gıdalarınızı Streçlemek çok Kolay

Mutfağınıza yenilikleri getirmeye devam eden COOK markası bu kez patentli bir ürün olan COOK Bas ve Kes Streç Film ile günlük hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Mutfaklarınızda streç filmin ucunu aramaya son veren, el kesmeyen ve pratik kesim yapan COOK Bas ve Kes Streç Film ile artık streçlemek çok daha kolay.

Türkiye’de bir ilk olan patentli kutusu sayesinde streç filmin ucunun içeriye kaçmasını engelleyen COOK Bas ve Kes Streç Film bir sonraki kullanımınızda size kolaylık sağlıyor. Gizlenmiş bıçağı sayesinde de streçleme esnasında parmaklarınızı kesilmeye karşı güvende tutuyor.
Üzerindeki mikro gözenekleri sayesinde gıdalara nefes aldırarak taze tutar ve yemek kokularının birbirine geçmesini önler. COOK Bas ve Kes Streç Film mikrodalga fırınınızda çözme ve ısıtma işlemlerinde gıdalara temas ettirilmeden de kullanılabilir.300 metre uzunluğundaki COOK Bas ve Kes Streç Film, 30cm ve 45cm olmak üzere iki farklı genişlikte satışa sunulmuştur.

Cook-Sedat Tahir A.Ş. Hakkında: 
1984 yılında Ankara’da üretime başlayan Sedat Tahir A.Ş. büyük bir hızla büyüyerek 2010 yılında tesislerini Ankara Sanayi Odası 1.Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10,000 m2‘lik kapalı alanına taşımıştır. Sedat Tahir A.Ş. ülkemize: 1985 yılında yanmaz fırın torbasını, 1987 yılında gıda streç filmini, 1997 yılında yağlı pişirme kağıdını ilk getiren ve tanıtan firmadır. Kurulduğu yıldan bu yana vazgeçilmeyen kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede karşılayabilme ilkesi ile çalışmalarını aynı hızda sürdürmeye devam etmektedir.Sedat Tahir A.Ş. geniş pazarlama ağı ile tüm Türkiye ve dünyada 27 ülkeye yaptığı ihracatlar ile geniş hizmet yelpazesini her geçen gün daha ileriye taşımaktadır.

 

Haberin Kaynağı : Cook


28.10.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş