Ana Sayfa > Güncel Haberler > Tüm Güncel Haberler Haberleri

Türkiye nin Dijital Dönüşümde Öncü Sanayi Kuruluşları, 5. Doruk ta Buluşma Etkinliğinde Buluştu

Türkiye nin Dijital Dönüşümde Öncü Sanayi Kuruluşları, 5. Doruk ta Buluşma Etkinliğinde Buluştu

Türkiye nin lider Üretim Operasyonları Yönetim Sistemi ProMANAGE i kullanan sanayiciler, Doruk Otomasyon ve Yazılım ın bu yıl 5. sini düzenlediği Doruk ta Buluşma etkinliğinde, Dijital Dönüşümde ulaştıkları aşamaları ve başarı hikâyelerini paylaşmak, Dijital Dönüşüm stratejilerine yön verecek görüşler almak, Türkiye deki sanayinin Dijital Dönüşüm konulu durumunu incelemek ve Doruk Otomasyon un yeni ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi almak için bir araya geldiler.

2010 yılından bu yana düzenlenen ve Sanayide Dijital Dönüşüm tecrübe paylaşımları arasında Dünyadaki ilklerden olan Doruk ta Buluşma, Verimli İşletmeler için Sanayide Güç Birliği Platformu nun beşincisi 23-25 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya da yine büyük bir katılım ile başarılı biçimde gerçekleştirildi.
 
Üç gün süren tecrübe paylaşım etkinliğine, 80 den fazla kurum ve kuruluşun 250 den fazla mensubu katılarak katkı yaptı ve tüm oturumlar yoğun bir ilgi ile takip edilerek büyük bir sinerji oluşturuldu.
 
•8 Adet teknoloji tanıtımı; Kavram Pekiştirme, Stratejik Bakış Açısı Katma konulu sunumlar,
•6 Adet ProMANAGE Üretim Operasyonları Yönetimi Sistemi kullanıcısı ile Sanayi Firması Tecrübe Paylaşımı sunumu,
•1 Adet Sanayide Dijital Dönüşüm ve Önündeki Engelleri Kaldırma konulu panel,
•12 Adet Networking ortamı,
•Etkinlik boyunca aktif olan, 18 adet Future Factory uygulamaları canlı demosu ve sunum standı
ile etkinlik, konferans, fuar ve dostlukların oluşturulması konulu yoğun aktiviteler ile dolu dolu geçti.
 
5. Doruk ta Buluşma da Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş., Artırılmış Gerçeklik, Geri İzlenebilirlik ve Proses Verilerine Dayanan Makine Öğrenmesi ile Yapay Zeka uygulamalarını Future Factory fuar alanında canlı demo sistemleri üzerinde sunarak, dijital dönüşüme yönelik ek modüllerini katılımcılara deneyimleme fırsatı sundu.
 
Uzun yıllardır ProMANAGE Üretim Operasyonları Yönetim sistemi ile işletmelerini yöneterek proaktifliğe ulaşmış sanayi firmaları, ProMANAGE in esnek ve kişiselleştirilebilir yapısını nasıl kendi sistemleri için entegre ettiklerinin ve verim aldıklarının sunumlarını yaparak, etkinliğe katılım sağlayan tüm sanayicilerin prediktifliğe hızlı geçişleri için yol gösterdiler. Etkinlikte Fraunhofer Enstitüsü PDM/PLM Danışmanlık Merkezi Yöneticisi Mehmet Kürümlüoğlu ise, sanayicilerin dijital dönüşüm dünyasına nasıl hazırlanmaları gerektiğini anlattı ve anahtar noktaların neler olduğunu vurguladı.
 
Buluşma da düzenlenen, Sanayide Dijital dönüşüm panelinde Sanayi Bakanlığı 4. Sanayi Devrimi Dairesi Başkanlığı ndan Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Sn. Burcu Karapınar Bakanlık çalışma ve desteklerini anlatırken, TEYDEB Başkanı Sn. Mehmet Aslan TEYDEB in dijital uygulamalar konusunda sanayi firmalarına ve insan kaynağının geliştirilmesi konulu hazırlıklarını ve desteklerini anlattı. TAYSAD, BEYSAD, ENOSAD ve YASAD sanayide dijital dönüşüm konulu çalışmalarını anlatarak devlet kuruluşları, sanayi dernekleri ve teknoloji üreticilerinin birlikte ortak fikir ürettikleri başarılı bir panel gerçekleştirildi.
 
Tüm Katılımcılar, etkinlikten büyük fayda sağladıkları görüş ve beyanları ile bir sonrakini hevesle beklediklerini belirterek memnuniyet ve heyecan ile ayrıldılar.   
 
Buluşma ile ilgili detaylı bilgi için: https://www.dorukotomasyon.com/Etkinlikler/Dorukta-Bulusma/Dorukta-Bulusma.aspx 


08.01.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş