Ana Sayfa > Güncel Haberler > Tüm Güncel Haberler Haberleri

Kalebodur, ‘C-Extreme’ Serisi İle  Mekanlardaki Görsel Etkiyi Zenginleştiriyor

Kalebodur, ‘C-Extreme’ Serisi İle Mekanlardaki Görsel Etkiyi Zenginleştiriyor

Kalebodur’un, ahşap, traverten ve beton dokularını bir araya getirdiği ‘C-Extreme’ serisi, yarattığı sonsuzluk hissiyle mekan algısını yükseltiyor. Beyaz, gri ve antrasit seçenekleri ile modern yaşam alanlarında farklı ambiyanslar oluşturan seride kullanılan her bir malzeme karodan karoya geçişlerde hissediliyor. 

Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle mimarların yaratıcılıklarına hitap eden Kalebodur, mimarinin vazgeçilmez üç farklı malzemesi ahşap, traverten ve betonu, ‘C-Extreme’ serisinin her karosunda birleştiriyor. Bilinen en iyi ahşap, traverten ve modern mimarinin miladı olarak kabul edilen beton yüzey dokusunun buluştuğu her bir karoya dikkatle bakıldığında; ahşabın lifleri, budakları, traverten dokusunun çizgisel ögeleri, beton yüzeylerde belirgin görülen çimento suyunun izleri görülebiliyor.

Bir karoda beton efekti ağırlıkta iken, diğer bir karoda ahşap veya traverten görüntüsü ağırlık kazanıyor. Bu da döşendiği mekanlarda görsel etkiyi zenginleştiriyor. Bu üç farklı malzemenin dokusunun mat olarak karodan karoya değiştiğini açıkça hissettiren C-Extreme serisi, 20x120 ve 12x120 cm gibi ince uzun ebatlarıyla döşemede farklılıklar yaratıyor.

Renkli full body porselen ve rektifiyeli olarak üretilen C-Extreme’in, beyaz, gri ve antrasit olmak üzere üç farklı renkte üretiliyor. Üstün yüzey dayanımı ve mat natürel dokunuşu sayesinde iç-dış mekan, yoğun trafik zemin ve duvar kaplamalarında çok başarılı dekorasyon imkanı sağlıyor.

Haberin Kaynağı : GTC

Editör : MEHMET CAN
06.12.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş