Ana Sayfa > Güncel Haberler > Tüm Güncel Haberler Haberleri

Kale Güvenlik Sistemlerinin Kale Markalı Yeni Kameraları Satışta

Haberle ilgili fotoğraflar

Kale Güvenlik Sistemlerinin Kale Markalı Yeni Kameraları Satışta

Kale Güvenlik Sistemleri, dünyanın önde gelen kamera üreticileri ile yaptığı özel işbirliği sayesinde Kale markalı kameralarını tüketicilerinin beğenisine sundu.

Kale Kamera Sistemleri, özel yazılımı ile akıllı telefonlar ve web üzerinden kolayca izlenebilirken, kayıt etme özelliği de kaçırılan anları daha sonra izleme imkânı sağlıyor. 

Kale Güvenlik Sistemleri, Kale markalı yeni kamera sistemlerini tüketicilerinin beğenisine sundu. Dünyanın önde gelen kamera üreticileri ile özel işbirliği yapan Kale, kendi markasını taşıyan kameraları ile kullanıcılara ev ya da iş yerinden uzakta olduklarında bile sevdiklerini ve işlerini koruma imkanı sunuyor.

“Kale Kameram” uygulaması ile dışardayken de evinizi izleyin

Kale Kamera Sistemleri, geliştirilen özel yazılımı “Kale Kameram” uygulaması sayesinde ev dışındayken de kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcı dostu ara yüzü ile akıllı telefonlar ve web üzerinden kolayca kurulan Kale Kameram uygulaması kullanıcılara, ev ya da iş yerlerini canlı olarak izleme imkanı sunuyor. Kayıt etme özelliği sayesinde de kaçırılan anlar daha sonradan izlenebiliyor. Böylece hareketsiz duran bir paketi, dolaşan şüpheli birini ya da girilmez alan olarak belirlenen yere izinsiz yaklaşanları, kameralar aracılığıyla fark etmek mümkün oluyor.

HD kameralar detayların net şekilde belirlenmesini sağlıyor

Yüksek çözünürlüklü ve full HD kalitedeki Kale Kamera Sistemleri, bu özelliği sayesinde gereksinim duyulan durumlarda, yüzlerin, plakaların ve diğer göstergelerin net bir şekilde belirlenmesine imkan veriyor. Ayrıca kullanıcılara Kale Alarm güvencesi ile satış sonrası desteği sunuluyor.

Kale Endüstri Holding

 

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, bünyesinde faaliyet gösteren Kale Kilit, Kale Çelik Kapı, Kale Pencere Sistemleri ve Kale Alarm gibi markalarla; ev ve kabin kilidinden, otel kartlı kilidine, çelik kasadan çelik kapı ve yangın kapısına, pencere sistemlerinden elektronik güvenlik sistemlerine kadar çok çeşitli güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Endüstri Holding, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın tek entegre güvenlik şirketi konumunda bulunmaktadır. Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde metal eşya kategorisinde üst üste 10 kez ipi göğüsleyerek birinci olmuş, bu başarısıyla Rusya ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde pazar payını % 10’ların üstüne çıkarmıştır. Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, üreticilere rakip olmayı başarmıştır.


27.11.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş