Ana Sayfa > Güncel Haberler > Tüm Güncel Haberler Haberleri

HERTZ, TimePR İLE VİTES BÜYÜTECEK

Haberle ilgili fotoğraflar

HERTZ, TimePR İLE VİTES BÜYÜTECEK

Dünyanın en köklü araç kiralama firması Hertz, yeni nesil halkla ilişkiler ajansı TIME Public Relations [TimePR] ile çalışmaya başladı.

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi, ABD merkezli Hertz’in Türkiye yapılanması Hertz Türkiye; halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı hizmetleri için TIME Public Relations [TimePR]’ı iletişim ortağı olarak atadı.

1918 yılında ABD’de kurulan Hertz, 1950’lerde Avrupa’daki ilk şubesini Fransa’da açtı. Bugün dünya genelinde 150 ülkede, 8 bini aşkın ofisi ile hizmet veren marka, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da faaliyet gösteriyor. Ayrıca Asya, Afrika ve Orta Avrupa’da havalimanları ve şehir merkezlerinde ofisleri bulunuyor. Dünya genelinde filosunda 1 milyondan fazla araç bulunan Hertz, faaliyetlerine sayısı 75 binin üzerindeki güçlü ekibiyle devam ediyor. Yılda 30 milyon araç kiralama rezervasyonu alıyor. 
Hertz; Türkiye’de 2002 yılından bu yana Asya Nakliyat ve Dış Tic. A.Ş. çatısı altında, sekizi İstanbul’da olmak üzere toplam 40 şube ile faaliyetlerini sürdürüyor. 100 yıla yakın bir geçmişe sahip olan marka, Türkiye’de 3 bin araçlık filosu ile gerek kurumsal gerekse bireysel kiralama ihtiyacı olan müşterilere hizmet veriyor. 
Hertz Türkiye, bundan sonraki iletişim çalışmalarına yol arkadaşı olarak seçtiği yeni nesil halkla ilişkiler ajansı TimePR ile devam edecek ve sektördeki pozisyonunu daha da güçlendirecek. 
Hertz Türkiye ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.hertz.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Hertz Hakkında:
Dünyanın ilk araç kiralama şirketi olan Hertz, 1918 yılında ABD’de kuruldu. 1950’lerde Avrupa’daki ilk şubesini Fransa’da açan marka, bugün dünya genelinde 150 ülkede, 8 bini aşkın ofisi ve filosundaki 1 milyonu aşkın araç ile hizmet veriyor. Türkiye’de ise Asya Nakliyat ve Dış Ticaret A.Ş. çatısı altında Hertz, bugün sekizi İstanbul’da 40 şube ile kurumsal ve bireysel milyonlarca müşterisine yol arkadaşlığı yapıyor. Hertz, 3 bin araçlık filosu ile sektöründeki öncü pozisyonunu koruyor. Bilgi için: www.hertz.com.tr

Haberin Kaynağı : TIME Public Relations


14.05.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş