Ana Sayfa > Güncel Haberler > Tüm Güncel Haberler Haberleri

ALÜMİNYUM ENDÜSTRİSİNİN GLOBAL BULUŞMASI  ALUMINIUM DUSSELDORTF 2016’DA  TEKNİK ALÜMİNYUM RÜZGARI ESTİ

ALÜMİNYUM ENDÜSTRİSİNİN GLOBAL BULUŞMASI ALUMINIUM DUSSELDORTF 2016’DA TEKNİK ALÜMİNYUM RÜZGARI ESTİ

Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşu Teknik Alüminyum, endüstrinin global ölçekte en önemli buluşması Aluminium Dusseldorf 2016’da ilgi odağı oldu. Şirketin insan ve mükemmellik odaklı güçlü bir dönüşüm sürecinin ve TAM kültürünün tanıtıldığı fuarda, Teknik Alüminyum için hazırlanan yeni kurumsal filmin de ilk gösterimi gerçekleşti. Sürekli döküm teknolojisinin ülkemizdeki öncüsü olan Teknik Alüminyum ayrıca, Aluminium Dusseldorf 2016 kapsamında yapılan sempozyumda da bir sunum gerçekleştirdi.


Türkiye’nin ilk Yassı Ürün üreticisi ve kendi alanının en ileri teknoloji platformuyla sürekli döküm öncüsü olan Teknik Alüminyum, endüstrinin en önemli global buluşması olarak kabul edilen Aluminium Dusseldorf 2016’da bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Satışlarının yüzde 70’ini, 48 ülkeye yayılan geniş bir coğrafyaya ihracat olarak gerçekleştiren ve gerçek bir küresel oyuncu kimliği taşıyan Teknik Alüminyum, fuarda ürünleri ve teknolojilerinin yanı sıra, insan ve mükemmellik odaklı TAM kurumsal kültür dönüşümüyle de ilgi odağı oldu. Aluminium Dusseldorf 2016 Teknik Alüminyum standında, şirketin tüm iş süreçlerini çevresinde yapılandırdığı insan ve mükemmellik odaklı kurumsal kültürü “Teknik Alüminyum Mükemmellik modeli (TAM)” ve bunun dört bileşeni Rekabetçilik, Performans, Güvenilirlik ve Sürdürülebilirlik hakkında bilgiler verildi. Fuar standında, Teknik Alüminyum ve TAM kültürü için hazırlanan yeni kurumsal tanıtım filmi de ilk kez gösterildi.

Aluminium Dusseldorf 2016 fuarı, 100 ülkeden fazla, 30.000’e yakın katılımcıyla gerçekleşti.

Öncü Üretim Teknolojileri Sempozyumda Paylaşıldı

Global alüminyum ticareti açısından olduğu kadar, bu alandaki teknolojilerin paylaşımı açısından da büyük önem taşıyan Aluminium Dusseldorf 2016 kapsamında gerçekleştirilen sempozyumda, kullandıkları teknolojilerle fark yaratan küresel oyuncular sunumlar gerçekleştirdiler. Sürekli döküm teknolojisinin ülkemizdeki öncüsü olan ve bu alandaki üretim yetenekleriyle küresel rekabet avantajını elinde bulunduran Teknik Alüminyum da, sempozyum da sunum yapan kurumlar arasında yer aldı.

Teknik Alüminyum Ürün ve Proses Geliştirme Müdürü Ali Ulus’un gerçekleştirdiği “Soğuk Hadde ve nihai ürün proseslerinde sürekli döküm yöntemiyle elde edilen yassı alüminyum ürünlerinin korozyon karakteristiği” başlıklı sunum, katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

Haberin Kaynağı : PRactice

Editör : MEHMET CAN
07.12.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş