Ana Sayfa > Bölgesel Haberler > Kırıkkale

İş Kazaları Eylül’de Arttı

İş Kazaları Eylül’de Arttı
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisinin (İSİG) raporuna göre; 2014 yılının ocak ayında 97, şubat ayında 82, mart ayında 122, nisan ayında 121, mayıs ayında 417, haziran ayında 146, temmuz ayında 127, ağustos ayında 159 işçi yaşamını yitirmişti. Eylül ayıyla birlikte 2014 yılının ilk dokuz ayında yaşamını yitiren işçi sayısı en az 1414 oldu.

Hyundai Rotem Yerli Üretimde Sınıfta Kaldı

Hyundai Rotem Yerli Üretimde Sınıfta Kaldı
EUROTEM, Türkiye’ de teknolojisi bulunmayan her türlü elektrikli tren dizileri ve hafif raylı araçlar ile hızlı tren setleri ve hızlı tren yolcu vagonlarının üretimini gerçekleştirmek üzere Sakarya’da kurulmuş; ve TCDD, YPK’nın 30.01.2006 tarih ve 2006/T-4 sayılı kararına istinaden ve Yönetim Kurulunun 13.02.2006 tarih ve 3/35 sayılı kararı uyarınca % 15 oranıyla Şirket sermayesine ortak olmuştur.

Markalaşmada Esas Olan Sürdürülebilirliği Sağlamak

Markalaşmada Esas Olan Sürdürülebilirliği Sağlamak
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol: BUSİAD tarafından düzenlenen Turquality Paneli’ne konuşmacı olarak katılan Aktaş Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Aktaş Holding’in global pazarda üstlenmiş olduğu rol ve Aktaş’ın Turquality destek programına dahil olma sürecini katılımcılarla paylaştı.

GAMA Enerji Yurt İçindeki En Büyük Enerji Santralı Yatırımına Başladı

GAMA Enerji Yurt İçindeki En Büyük Enerji Santralı  Yatırımına Başladı
GAMA Enerji tarafından yatırımı gerçekleştirilen, tek başına Türkiye’de tüketilen elektriğin yüzde 2.5’ini, Ankara’da tüketilen elektriğin ise yüzde 50’sinden fazlasını karşılayacak olan Kırıkkale Doğalgaz Kombine Çevrim Santralı, yaklaşık 900 milyon Amerikan Dolar’lık yatırım bedeli ile doğalgaz santralleri kategorisinde son dönemin en büyük finansmanlarından biri olma özelliğini taşıyor.

AKG Gazbeton Sektörel Gelişimi Destekliyor

AKG Gazbeton Sektörel Gelişimi Destekliyor
Gazbeton sektörünün lider firması AKG Gazbeton, katıldığı ulusal ve uluslararası etkinliklerde Türk gazbeton sektörünü dünyaya tanıtıyor.

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş